Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biciklivel vagy krosszmtorral...

Biciklivel vagy krosszmtorral könnyebb egykerekezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdés...

Neked csak a biciklit ajánlom, a saját testi épséged érdekében!

2010. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát mivel motorral nem tudok ezért biciklivel :D:D

amúgy bicóval nehezebb abból a szempontból hogy folyamatosan kell tekerned, de ha ráérzel akkor lazán megy... én egy nyarat rászántam az egykerékre, és mostmár tökjól megy :D

2010. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bicajjal megtanulod,akkor motorral könnyebb lesz.A lényeg az egyensúly megtartásán van.Bicajon ezt nehezebb,mert folyamatosan kell tekerned nagy erővel,és ez a fajta mozgás kilendít az egyensúlyból.Na meg fáraszt is.És amennyire tudom,a karoknak és vállaknak is dolgozniuk kell a bringán.


A motor már gépesítve van.Nehezebb ráérezni a nagyobb súly miatt és persze veszélyesebb is.Ha már ráéreztél,akkor a motor ereje fog keréken tartani.Nem fárad a karod és a lábad,nem fogy el levegőd.Az egyensúlyt gyakorlatilag a jobb csuklóddal tartod.Ha nagyon hátrabillen akkor elengeded a gázt,ha kezdi leadni az elejét akkor rá húzol a gázra.


Na ez az elmélet.Gyakorlatban nem ilyen egyszerű.De ez is emberfüggő persze...

2010. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!