Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék, de nincs ötletem...

Balazs00xx kérdése:

Autót vennék, de nincs ötletem milyen az igazán jó pár száz erer forintig, mit ajánlasz?

Figyelt kérdés

1.4-től 2.0-ig

350.000 Ft- ig

89 től ...

a kocka alakút nem szeretem annyira inkább kerek autókra megyek, ami megbízható

elektromos ablak,abs , centrál zár, ilyenek nem ártanak:D meg a szervó!

jólenne ha tudna valaki segíteni


2010. dec. 2. 15:27
 1/8 anonim válasza:

LADA:D de sztem azon nem nagyon van elektromos ablakxD

de az a legjobb:)

2010. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hasznaltauto.hu, ott beírhatod, leszükítheted a kívánságaidat. expressz.hu is nagyon jó, ott pedig a helyre szűkítheted le, hogy melyik megyében keresgélj.
2010. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, nézzük csak... Van rá 350.000 Ft-od. Ez azt jelenti, hogy olyan szabad venni, ami átírással, biztosítással, új forgalmival együtt legfeljebb 200.000 Ft-ba kerül. A másik 150.000 Ft-ot el kell tenni a vásárlás utáni első kötelező szervizre (olaj, olajszűrő, levegőszűrő, vezérműszíj cseréje, mert értelmes ember eladásra szánt autón ilyet nem végez el), illetve az üzemeltetésre: az első évben biztosan kell venned négy téli vagy épp nyári gumit (attól függ, milyennel vetted az autót), de nem kizárt, hogy a rajta levő garnitúrát is cserélni kell, illetve nem árt tartalékolni a váratlan kiadásokra és a fogyó-kopó alkatrészekre.

Ez azt jelenti, hogy 150.000 Ft-nál magasabb vételár nem nagyon jön szóba. Ki kell, hogy ábrándítsalak: ezen az összeghatáron belül nem nagyon kapsz fiatal, jól felszerelt autókat. Ladák, Skodák, régi Opelek, kisebb FIAT-ok, I-es és II-es Golfok közül válogathatsz. Ha rám hallgatsz, akkor vagy egy jó állapotú Lada Samarát keresel, mert az kellően tágas, bár a felszereltsége kicsit hiányos, vagy egy szintén megkímélt II-es Golfot, mert abba meg utólag elég sok extrát be lehet szerelni (központi zárat, elektromos ablakokat, talán még szervokormányt is).

Persze nem kötelező betartani, amit mondtam, csak jó, ha tudod, hogy egy használt autó - sőt, úgy általában egy autó - nem csak annyiba kerül, mint amennyi a vételára. Vásárlásnál mindig félre kell tenni némi pénzt a későbbi költségekre a kötelező biztosítástól a szervizelésig.

2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán a régebbi Renault Clio és a Renault 19 között találsz olyat amiben van szervó, kp zár, el. ablak.

ABS már nem biztos hogy lesz benne 350.000ft-ért.

2010. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
350.000 ft az autóra szánt összeg!
2010. dec. 2. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:

most egy 4x4 -es Opel Vectra-m van 89 es elektromos ablak nincs benne azon kívül minden, ezt eladnám vagy cserebeszámítás... sokminden érdekel

ez a 2. autóm nincs vele semmi baj csak hiányzik az elektromos ablak és picivel újabbat szertnék habár tényleg ez is nagyon jó fogyasztása 9 L és nagyon erős:)

2010. dec. 2. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele bajod akkor minek akarod eladni?Utolag is be lehet épiteni ezeket a dolgokat.Nekem 120-as skodám van.De központi zár,elektromos ablak is van benne.
2010. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Példa: [link]


Nálam esélyes.

2010. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!