Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány vezetési órát vettetek,...

Hány vezetési órát vettetek, mire meglett a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el, már két órát vezettem. Egy másik diák már az 51. óránál tart, és még mindig nem írták ki forgalmi vizsgára. 30 órába beleférni szinte lehetetlen? Én még soha nem vezettem ezelőtt...
2010. dec. 3. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34
2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ennyi még beleférne nálam is. Nade 50 valahány??? :O
2010. dec. 3. 11:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
forgalomból kellett +2, és elsőre meglett.
2010. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kötelező minimumot. Igaz nem voltam teljesen anitalentum.
2010. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

35

Nem tudtam előtte vezetni,elsőre sikerültek a vizsgák.

Aki 50 valahányat vesz annak a "jó munkához idő kell"!:))

2010. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Papiron 30-at igaziból 24-et,elsőre sikerültek a vizsgák.
2010. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
30 órát vettem, minden elsőre sikerült és a tanár sem volt a lehúzós típus... nem csak a diákoktól függ, vannak olyan autósiskolák és tanárok, akik a plusz órákra hajaznak. Ha ilyen van és úgy érzed, hogy menne a vizsga, akkor válts tanárt.
2010. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
szia! nekem is kellett venni plusz órákat,merta vizsgabiztosok is előszeretettel szivattak. pedig tudtam vezetni mert méga rutin vizsga előtt megvolt az autóm és vezettem,meg motorral mentem előte 2 évet jogsi nélkűl. de rutinra kellett vennem 3 pótórát meg forgalomra is u.ennyit kb.mindenen átmnetem elsőre kivéve a forgalmat,abból másodjára. de az 50 óra mindenképp sok. esetleg válts oktatót vagy sulit!
2010. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én plusz 5 órát gyakoroltam forgalomban úgy, hogy az elején abszolút nulláról kezdtem a vezetést:)


Tőled függ nyílván, hogy mennyit akarsz vezetni vizsga előtt, az oktató nem kötelezhet hogy úgy menj vizsgázni hogy te még nem akarsz.

Bár én az első forgalmi órámon tudtam mikor lesz vizsga, s minden másnap vezettem szinte.

2010. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Teljesen nullarol kezdtem, szoval a rutinra kellett 5 pot, de ezt ereztem en is, es meg is lett ezzel elsore. Forgalminal csak a huszat vezettem le, akkor ugy ereztem hogy mar kezdek belejonni, de bizonytalan voltam meg, elsore megvagtak (az alap 20ora utan), pont emiatt. Utana hetet vettem ( a kotelezo ot helyett ) es masodjara meglett.
2010. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!