Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez az autóhoz?

Mit szóltok ehhez az autóhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 10. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyagilag nem vagy eleresztve, de tudnod kell, hogy ebben a korban venni egy kocsit az nagy lutri, szóval lehet, hogy fél év múlva már 400 ezerbe fog fájni.

A száz ezer vétli árhoz nyugodtan hozzárakhatsz, hiszen januárban vinned kell műszakira és tuti lesz rajta mit szerelni (nem véletlen most adja el).


Ha mindenkép ilyen korú autót akarsz, akkor inkább valami német kocsit vennék.


De gondolkodj el a limit felemelésen, mert ahogy írtam könnyen lehet ugyan azért a pénzért (xszáz ezer) egy ilyen roncs és egy jobb autód.


Szerelőhöz vidd el megnézetni vétel elött.

2010. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
26 éves kocsit semmi pénzért nem vennék. megveszed egy százasért aztán járhatsz vele szervizbe.
2010. dec. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón akarsz kocsit, akkor vegyél egy régi swift-et és ne hajts gyorsan. Olcsó, keveset eszik, a szervízköltsége mélyen alul van. :) Ráadásul a japán belső elég megbízható. Szerintem ezzel a reanult-al sem nagyon tudnál rajolni, ha arra kell. :) Ráadásul a franciák rengeteg jó dolgot feltaláltak már (ágy, pirítós, csók stb... :D ) de az autóikban nem nagyon lehet megbízni. Egy ennyi idős kocsinál a turbó és a váltó is nagyon kényes már és bizony többe kerülne a javítás mint a kocsi. :) Nem utolsó sorban 1,5 hónap műszakival? Ki tudja mit mondanának a következő felméréskor. :S
2010. dec. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólókkal ...

én a helyedben egy kicsit még ráraknék a vételi árra (persze nem tudom, hogy állsz anyagilag).

én mondjuk egy F astra-ra gondoltam, azt lehet strapálni, megbízható, olcsó a fenntartása, és azért kultúráltabb is - bocsi.

mit szólnál mondjuk ehhez??

[link]

- ez a legolcsóbb, ami magyar okmányokkal és épségben van, ezért linkeltem be ezt. sok sikert

2010. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne jogsim, és nem 1 lada vagy trabant lenne az álomautóm megvenném, mert nem egy gyakori darab:D

De ez a hátulütője a dolognak, mivel ritka, ezért feltehetően az alkatrész utánpótlás terén nem valami jeles:S

Bár ennyit megér.Mivel Öreg, Francia, ezért a korrózióra naon figyelj!

2010. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. dec. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!