Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szlovák kresz szerint, ha...

A szlovák kresz szerint, ha az út hóval borított kötelező a téli gumi. A négyévszakos gumival is megbüntetnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem kellene,hiszen a négy évszakos gumiabroncs,mint ahogyan a nevében is szerepel,mind a négy évszakban használható.Speciális keveréket használnak,valami köztes mintázattal.Gyorsabban kopik,mint a hagyományos nyári,de nagy hidegben(hóban is) használható.


Az a durva,hogy gyakorlatilag megbüntetnek ha:

- Magyar vagy.

- Magyar rendszámú autóval közlekedsz.


Egyetlen egy kivétel:

- Ha Magyar származású a rend éber őre.


Én a déli határon élek,és a szerbek ugyan ezt csinálják.Hiába full szabályos minden,de ha a rendszámtáblán rajta a H betű,akkor büntetnek.Sajnos.

2010. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg, de az tipikus példája a "mindenképpen megbüntetnek, csak kell valami indoklás" esetnek. Szóval aki ebbe köt bele, az úgyis talál hibát.
2010. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Ti hülyék vagytok! Ha valaki megbüntet vmi kis szarságért akkor nem azért mert magyar az illető, hanem eleve köcsög az a rendőr! Hidd el, nem csak a magyart! Attól,hogy nektek rossz tapasztalatotok volt, még ne általánositsatok, mert ez titeket minősít! Ja, amugy használható a 4évszakos, nem büntetnek érte!


Egy rendőr feleség!:)

2010. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor asszem megnézem a vásárt szombaton Kassán. :) 4 gumit nem vennék emiatt.
2010. dec. 13. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nemtudom hogyan csuszott el a "nem" szó a mondatomban, de totál szétszedte a mondatom értelmét!:D Szoval azt akartam irni, hogy nem megengedett, büntetnek érte! Bocsi
2010. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pfff... :(
2010. dec. 13. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos. De ha nincs már hó az úton akkor mehetsz :) Bár ugy gondolom van még :/
2010. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hülyeség a havon agyalni, mert ott is elkaphat egy havazás, hiába volt jó idő, amikor elindultam, akkor meg b...hatom. :S
2010. dec. 13. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Szlovákiában élek,de szerintem nem ok nélkül bűntetik a magyar rendszámű kocsikat.

Kicsit elvannak eresztve a magyarországi sofőrök,főleg sebesség tekintetében,nem tudják,hogy szlovákiában nagyobb a szigor,Egyfolytában mérnek,minden nap látom a mérőkocsit,vagy az útszélen radaroznak,a lámpák nagyon gyakran nem égnek a magyar rendszámú autókon fényes nappal,de a legextrémebb egy peugeot partner volt aminek a szélvédője teli volt nyomva plüss állatokkal 70%-ban.

Amikor magyarországon megyek autóval alíg látok rendőrt a szlovákia viszonyokhoz képest.

2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!