Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egyszer egy pillanatra...

Ha egyszer egy pillanatra leért a kocsi alja, lehet baja? :S

Figyelt kérdés
Földúton mentem, és egy pillanatra hozzáért a földhöz a kocsi alja, lehet probléma?
2010. dec. 14. 18:16
 1/8 anonim válasza:

Földúttól? Egy pillanatra? Nem hiszem :)

Ha nagyon parázol, nézesd meg, de valószínűleg kacagni fog rajtad a kocsi

2010. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. dec. 14. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lógott semmi, a legrosszabb ami történhet, hogy megreped a kipufogó, vagy meghajlik a motortakaró lemez. Esetleg az olajdekni kilyukadhat, de az földúttól nem nagyon fog.
2010. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi megnyugodtam akkor:D csak hírtelen megijjedtem:D
2010. dec. 14. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

nem gond!

udvarunkba jött már néhány volvo, és leért az alja egy VAS kaputartóhoz, semmi baja!

földúton max egy bucka volt :)

amugy se úgy jön ki az autó, hogy nincs levédve az alja

csak csinálnal vele valamit :D

2010. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is:):D meg gondolom ha valami komolyabb lenne csak észrevettem volna menet közbe:D:D:D köszi mostmár megnyugottam:D csak tudod az a helyzet, h. én vezetni szeretem, úgy nem értek hozzá:) és ezért kértem a véleményeket:)
2010. dec. 14. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vertem már le így az olajleeresztő szelepet, de az valami hihetetlen nagy lúzerség volt:S
2010. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erre azért figyelj oda. a mi trabant 601 esünknél leért az alja elég komolyan és behorpadt a padlólemez. xD komoly mi.
2010. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!