Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kopoghat elöl és néha...

Mi kopoghat elöl és néha hátul a kocsiban?

Figyelt kérdés
ELöl gyakrabban, főleg ilyen nagy hidegben. Apu szerint ahogy megmerevedik valami hidegtől és annak van hangja. Menet közben is hallani, mindkét oldalt, ha fülelek akkor hátulról is. Kerék közeléből. Továbbá az probléma hogy ilyen hidegben a váltó elég nehézkes? Nehezen tudom sebességbe rakni egyesbe főleg. Utána 10 perc múlva már normális. Egy 93'as opel astra f 1.4 8v-ről van szó
2010. dec. 17. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami biztos hogy elvan kopva. Hidegben sokkal jobban előjönnek az ilyen kis kopogások.

A váltóba meg ha lecseréled az olajat akkor meg fog szűnni a hidegen való nehezen váltás. Nekem is ez volt a probléma. Pedig az olaj szép volt és a szerelő szerint sem kellet volna lecserélni, de ragaszkodtam hozzá azóta ugyanúgy veszi a sebességet mint melegen.

2010. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet lengéscsillapító is... Nálam az volt sajnos, most meg cseréltethetem.
2010. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Váltóolaj most lett cserélve...probléma ugyanúgy fennáll. Kicsit ragad mikor sebességbe teszem utána 5 percel később már megszűnik. Én is lengéscsillapítóra gondoltam.
2010. dec. 18. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
szilentek
2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!