Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi. A BMW-ket valóban az agresszívek és az apuci kedvencei vezetik?! Ez csak általánosítás? A romák körében népszerű a márka azt látom.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 18. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bizonyos általában véve nyugodt emberekből is kihozza az állatot egy erős autó, ami nem feltétlen kell, hogy bmw legyen :)


Ellenben elképzelhetőnek tartom, hogy aki a saját kemény munkájával kereste meg a bmw-je árát, az nem állatkodik benne.


A "romák" körében a merci is népszerű, de ami itt úgynevezett cigányautó (merci, lebukkant bmw, audi) az pl külföldön távolról sem az!

2010. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lepukkant*
2010. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez csúnya feltételezés. De az biztos, hogy a 316i, 318i, 520i-k legalább 90%-a tipikus hülyegyerekautó. A rézbőrűek hála az égnek áttérnek az ódira.

De az én környezetemben a BMW egy minőségi autót jelent, nem egy folytonos driftre készített autót.

2010. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

jaj ne sértegess ilyenekkel, én egy elég elit családból származó fiatal srác vagyok, és a kedvencem a 850-es BMW, jelenleg ilyneek is van, de nehogy már ezt egyenlővé tedd a cigányok lepukkant 25 éves roncsaival ....


azért van különbség ám BMW és BMW között, na meg réteg és réteg között is !!

2010. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
ja meg agresszív se vagyok :)
2010. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

elsőnek mondanám h a Mercire uez igaz!

azért nézz meg pár E 320-ast és hány%-ában vannak cigók szted ?

2010. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általánosítás vagy sem.Az tény,hogy a drága autó erőt és biztonságot sugároz a vezető felé,ezért olyanokat is bevállal amit nem kéne.Sokan azt hiszik,hogy a pénzért vezetési tudást is kapnak.Ezeket a drága márkákat kicsiny hazánkban főként a német luxusautók,Audi,BMW,Mercedes alkotja.

Ezeket vagy kopasz,nagyfuxos,beképzelt üzletemberek vezetik,a "mennyé má előlem te barom mer sietek" mentalitással.

Vagy az újgazdag apuci elkényeztetett pici fiacskája,aki Fittipaldinak hiszi magát.

Van persze rengeteg kivétel is!Van sok normális felfogású drága autó tulaj is.


Ellenben ugyan ezek a parasztok megtalálhatók alacsonyabb márkáknál is.Pl apuci elkényeztetett fiacskája a "csippet bele meg repettfazékhangú kipufogót" Suzukival.


Általánosítják a friss jogsis 17 éveseket is,hogy menőznek és balesetet okoznak.Ezt sem szabad.Sok ilyen van,de sok a normális gondolkodású is.


Sokkal inkább személyiség kérdése ez,mint hogy milyen márkában ülünk.A drága autóban ülő paraszt sokkal inkább szúrja a szemét egy átlagembernek,mint egy olcsó,vele egyező kategóriás autóban feszítő tuskó.

2010. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ültem BMW-ben. A gyerek aki vezette nem volt agresszív, nem volt beképzelt se. Szerény, csendes gyerek volt. A szüleié volt a kocsi és egyszer azzal jött mert az övé a szerelőnél volt.
2010. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de miért lenne agresszív?


valószínűleg jobb anyagi helyzetben van, ezért nem suzukival járkál, na de ezért ne legyen már hibás szegényke ...

2010. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
BMW-t az agresszívek és apuci kedvencei vezetik, Mercit a cigók, Suzukit a csóró balf*szok, Hondát a köcsögök, Audit meg a kopasz kigyúrt állatok, a nők meg csak 3 méter és 800cm3 alatti autókkal járnak. Na szerinted? :D
2010. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!