Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik akkor, ha az...

Mi történik akkor, ha az autóban menet közben ötösből visszaváltok egyesbe? Felbőg a motor anélkül hogy nyomnám a gázt, igaz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki!
2010. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem várod meg a szinkronizálást, a fogaskerekek recsegéssel jelzik, hogy ez nekik nem tetszik. Ha mégis sikerül bekapcsolnod a fokozatot, akkor a motorfék elkezdi éktelen módon lassítani az autót, te megfejeled a kormányt, az autó pedig szerencsétlen esetben megpördül, mert meg is csúszhatnak a hajtott kerekek. Valamint fel fog bőgni a motor (egészen leszabályozásig vagy szeleptörésig emelve a fordulatot), de ezt szerintem nem fogod észrevenni.
2010. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ.Ha negyvennel döcögsz ötödikben,akkor felpörög a motor,és felveszi a tempót egyesben.Ha 140el hasítasz ötödikben akkor rába*zol!


Szabadulj ki végre a PC játékok hálójából.A valóság nem nídforszpíd és nem kolinmekréralli.


Szerencsés esetben csak a váltót kell javítani,cserélni.

Rosszabb esetben a motor fog szétesni,eltörnek a szelepek,kikönyököl a hajtókar stb.

Legrosszabb esetben meghalsz(bár ha ilyen hülyeségeken jár az eszed,lehet jobb is)

2010. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha pedig elektronikus vezérlésű az autód,akkor a hosszú ideig tartószabályzás fogja hazavágni a vezérlést.
2010. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Deus88 ***** válasza:
Hááát nyomsz egy ORIÁSI motorféket és felbög a motor + lehet hogy elromlik a váltod , vagy a kuplunod de ez gondolom nem zavar ha már ijeneket kérdel :D
2010. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne hülyézzétek le, őt csak érdekli, azt nem mondta, hogy meg is akarja csinálni.

Egyébként az történne amit fentebb írtak, a motorféket csak egyet-egyet visszaváltva szabad használni.

2010. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ezt 130-nál csinálod akkor megfejeled a kormányt vagy a szélvédőt. A többi dologra már nem lesz gondod ezután.
2010. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
HA egyáltalán vissza bírnád váltani akkor az történne amit előttem már leírtak.
2010. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na most én nem tudom, de azoknál az autóknál amit eddig vezettem, sosem sikert betteni az egyest, csak kb 30km/alatt! Addig egyszerüen nem engedi betenni... 2 esbe lehet menne, akkor nem váltó menne tönkre hanem a motor. Túlpörög, a leszabályzó nem tud vele mit kezdeni... találsz egy csomó vide youtubon ( 'miss shift' )...
2010. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Végre 15:25-kor valaki rájött, hogy ez fizikailag lehetetlen.
2010. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!