Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédőre napellenző csíkot...

Szélvédőre napellenző csíkot tenni értelmes?

Figyelt kérdés

Ami a szélvédő tetején megy, ameddig le lehet hajtani a napellenzőt.

Hasznos oda tenni?


2010. dec. 25. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Relatív. Hasznos is tud lenni, viszont amíg meg nem szokod, érdekes lesz a közlekedési lámpák színeit megkülönböztetni fólián keresztül. Nekem szinezett az üveg gyárilag, a sárgát pl abszolút nem veszem észre rajta keresztül.
2010. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy ilyen autóm amire az előző gazdája ragasztott rá egy csíkot a szélvédőre. Hát mit mondjak : borzalmas volt . Én azóta mindenkit lebeszélnék erről.
2010. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért volt borzalma? Rosszul nézett ki a kocsi, vagy vezetés szempontjából?
2010. dec. 25. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen csík a ladámon. Hasznos volt főleg szlalom versenyeken, mert ott sokat forgolódsz, és nincs időd mindig a napellenzőt lehajtani, hoyg ne süssön a szemedbe a nap.

Közlekedési lámpákat meg meg lehet szokni, úgyis látod, hogy hányadik a sorban, és így megtudod különböztetni. Színek meg másodlagosak, ezt már rég megtanultam :)

2010. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezetés szempontjából volt borzalmas ,gyakorlatilag a szélvédő egy részét elfedi .
2010. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!