Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban régi, használt Suzuki Swift-et venni?

Figyelt kérdés
az sem baj ha kopott, legrégebbi is jó csak legyen rá műszaki
2011. jan. 1. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
300 körül már jókat lehet kapni szerintem.
2011. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rosszabb 100-ért is van?
2011. jan. 1. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy lenne? :D

100-ért még kétütemű Wartburgot se kapsz normálisat.

Swiftből 200 körül már vannak mérsékelten lepukkantak. De amiket nyugodt szívvel megvennék, 300 környékén árulják.

2011. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz körül a mobile.de honlapon, ott elég olcsón vannak csak az a baj hogy németek vagy osztrákok, próba rendszámmal fél évig járhatsz vele ha nem akarod forgalomba helyezni, bár nem olyan nagy költség lehet egy swiftnél.
2011. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te most "rosszabb" autót akarsz venni 100E ért,vagy talán olyat amivel közlekedni is lehet közúton? Nem mindegy! 100000ft.-ért normális motort képtelenség venni,nemhogy autót. egyébként: www.hasznaltauto.hu
2011. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sketh válasza:
Swiftnél 200e Ft alatt ne gondolkozz. Én 195e ft-ért vettem az én 93-as 1.0 swiftemet +4 téli gumival, de azt a hosszasabb gondolkodásom miatt adta mellé az eladó :)
2011. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A használtautó.hu-n most 65000Ft-ért van a legolcsóbb,aminek most jár le a műszakija : [link]



Ebben legalább nincs titok, és ha az ember rákölti azt a + 130000Ft-ot lehet hogy jobb lesz mint a 200-ért vásárolt. Sajnos sokan kozmetikázzák az autót eladás előtt,hogy minél jobban tudjon belőle "kiszállni",és lehet hogy jobban néz ki pillanatnyilag,de egy év múlva lehet hogy arról is leesik a küszöb. Én mondjuk magamnak javítok,/karosszériás munkát is/,de ha van egy lakatos ismerős,egy ilyen autó még nem nagyon lehet annyira elrohadva,hogy 50-60-ból ne lehessen kilakatolni,és 10-20ezerért javítófényezést csináltatni ahol fontos, a fennmaradó pénz mehet a fékekre futóművekre,esetleg új gumira.Ja és kerülném a metálfényes autót ennyi idősen,mert sokkal drágább a javítása,és házilag is necces.


Ha motorikusan jó,(esetleg egy vezérlés csere,de ez ajánlott minden használt autó vásárlásnál,mert nem lehet tudni hogy mikor,hogyan és mit cseréltek,mert van hogy a szerelő is átveri az eladót)és ki vannak javítva a hibák,eltolod műszakira és lesz egy olyan autód,amit jobban átlátsz,hogy mi volt rajta javítva, mintha kicsit drágábban vettél volna egy "szebbet".



Persze,nem vagyunk egyformák,

2011. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Százért ez van.

[link]

2011. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
már 500 ezerbe 10 évest kapsz
2011. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 150.000-ért vettem három éve a 93-as első magyar Swiftet. A szokásosakon (szíj, olaj, olajszűrő, levegőszűrő) kívül

szélvédőcsere (agyonkarcolt, jégkaparós volt)

kipufogódob (középső és hátsó)

jobb első gömbtámasz (lengőkar)

hátsó fékbetétek

kellettek eddig csak. Meg persze benzin.

2011. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!