Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek még Volgája,...

Van valakinek még Volgája, Moszkvics, régi Dacia 1310-ese?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem, de ha valakinek lenne ilyen eladó akármilyen állapotban akkor vevő lennék rá.
2011. jan. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szomszédnak Zastavája van, néhány házzal arrébb meg egy nagypolszki van egy öregnél. Elég keveset vannak használva, és garázsban vannak tárolva, tehát kimondottan jó állapotban vannak. Igényt is tartok rájuk.
2011. jan. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Volga 24-esem van. Két éve vettem, és szerencsédsnek mondhatom magam, hogy még viszonylag elfogadható áron. Azóta vigyázok is rá rendesen. 5-700 ezerért kapsz 24-es Volgát, közepesen rendbeszedett állapotban, egy tipp-topp felújított viszont milliós tétel is lehet, és mivel egyre fogynak, egyre többet kérnek a jobban megőrzöttekért. Az utóbbi években lett felkapott, mint minden olyan termék, amiből már csak egy maroknyi van az országban. A Volga Klub alig félszáz Volgát tömörít, Magyarországon pedig 300 db van papír szerint forgalomban.

Szeretem, az érzés miatt. Kell vele foglalkozni, mint minden öreg autóval, de meghálálja a gondoskodást. :)

2011. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így igaz, nekem is nagyon tetszenek a Volgák, jó lenne egyszer szerezni egyet, eddig veterán motorokat szeretgettem de kipróbálnák egy régi autót is.
2011. jan. 7. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Van most fent a használtautón egy szép Volga több mint 2 millióért.

Engem úgy érdekelne egy ilyen szépség igazán,ha egy újabb és erősebb motort tudnék beletenni és belül is átalakítanám kicsit modernebbre(más fotelek,más műszerfal stb).Persze joggal felmerülhet a kérdés,h ha teljesen átalakítom,akkor mi értelme ilyet venni?Hát persze h a formája miatt!Kívül Volga,belül modern mai gép.

2011. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!