Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szedik le a telefoná...

Miért nem szedik le a telefonálni tilos táblát a kutaknál?

Figyelt kérdés
Hiszen bebizonyította több műsor is, hogy ez kacsa, hogy tüzet, szikrát okoz. Ellenben az, hogy nem érintsd meg a pisztolyt földelés nélkül, nincs, pedig az tényleg szikrázhat.
2011. jan. 7. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán utálják, ha ott telefonálnak;)
2011. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valahova bemegy az ember vásárolni (posta, bolt, benzinkút, stb) akkor tisztelje meg a kiszolgálót, vagy pénztárost azzal, hogy vele foglalkozik, nem a telefonjával... Fordított esetben persze kikérné magának, hogy az eladó telefonálgat, ahelyett, hogy őt ugrálná körül.

Láttam már nőt a postán úgy vásárolni, hogy ballal tartja a telefont, és folyamatosan beszél, jobbal meg mutogat a postás csajnak, hogy mit szeretne...


Szóval szerintem bunkóság. Legalábbis bent a boltban. De hogy kint a kútnál miért tilos, annak csak a magasságos MOL a megmondhatója.


Pedro

2011. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer láttam egy tv műsorban a következőt. külföldön vagy tán itt is olyan kutak vannak ahol a pistolyban benzingőz elszivás van ,pontosan avégett,hogy minél kisebb esélyel robbanjon.
2011. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!