Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoromon xenon lámpa...

A motoromon xenon lámpa működik. Kicserélhetem a helyzetjelzőben az égőket kék szinű izzókra, hogy hasonló fénye legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A kresz szerint az indexnek borostyánsárgának kell lennie. Persze ettől még kicserélheted, csak lehet, hogy megbüntet érte a rendőr.
2009. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem index, hanem helyzetjelző.
2009. jan. 29. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hogy index vagy helyzetjelző.Ha kicseréled akkor arra számits hogy a rendőr büntetni fog.A kék szin megkülönböztető jelzésnek számit.akár milyen kicsi is az.
2009. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kékre különben is harapnak, jobban mint a zöldre, vagy másra... Én most vettem autót, és kék van benne, most veszem ki, mert idegel is, és ronda egy családi zöld autóban egy kék izzó.
2009. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!