Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni akarok egy Malaguti...

Toller kérdése:

Venni akarok egy Malaguti Drakon motort de mégcsak nézegetem de van több féle is amit ki néztem! Pl:Yamaha tzr 50, Motorhispania rx 50r, Aprilia rs 50 2006-, Rieju RS3 50! ezek azok! és ezek hez milyen JÓ tuningot lehetne venni?

Figyelt kérdés
De leginkább a Malaguti,Yamaha és a motorhispania érdekelne!vagyis ezekhez szeretnék kérni tuning cuccokat!
2011. jan. 10. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Drakon-t ne! Nagyon hoki... Vagy Rieju-t vennék vagy TZR-t
2011. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haverka ***** válasza:
igazad van rieju nagyon jó motort am6-os blokk.teszel rá 80ccm-es hengert teszel rá meg egy nagyobb karbit sport kipufogó úgy fog menni neked mint az állat de a motorhispania ugyan ez egykutya meg az apriia is abba is am6-van
2011. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a drakonnal mibaj??a rieju is bejön csak azt lehagytam!de nevelőapám azt mondja tzr-t vegyek!én mág majd 2 hónap mulva kezdem el a vizsgát! azt az után döntök majd!de a drakonba mien blokk van?a MH az úgyan olyan mint az aprilia??
2011. jan. 12. 15:02
 4/5 haverka ***** válasza:
yamaha TZR az tényleg jó:D bár nemtudom a malagutiba milyen blokk van:Sszerintem nem am6
2011. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a Drakon-t vedd...
2011. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!