Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinkutak elleni kampány! Igen?

Benzinkutak elleni kampány! Igen?

Figyelt kérdés

BENZINKUTAK ELLENI KAMPÁNY

Január 17, 18 és 19-én fogjunk össze és lássák meg a MILLIÁRDOS kőolaj-ipari köcsögök és az állam, hogy milyen amikor pénzt vesztenek. SENKI NE VEGYEN HASZNÁLATBA EGYETLEN BENZINKUTAT SEM – JANUÁR 17,18 és 19-én.

Emlékezzetek 1989 December 21, 22-re, amikor hasonló módon cselekedtünk és meg lett az eredménye.


2011. jan. 13. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mivel ez facebookos kezdeményezés ezért szerintem sokan nem veszik komolyan ebből kifolyólag nem sok értelme van SAJNOS!!!! pedig jo lenne már az is ha csak 1 napig nem tankolna senki....
2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én, az iwiw-en kaptam ilyen levelet, de ez engem nem érint, mert nincs kocim, de tovább küldtem pár embernek. Hátha!!!
2011. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

[link]

Szopacs...


"A fuvarozók is lehetőség szerint ezen a 3 napon külföldön tankoljanak"

A milliárdos kőolajipari köcsögöknek nincsenek külföldi érdekeltségeik?


"az említett három nap előtt tankoljunk"

Akkor hol jelentkezik a veszteség?

2011. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja és matekból gyengéknek:

[link]

2011. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vadmeggy ***** válasza:
20%

Szerinted a benzinkút tehet róla hogy drága a benzin? :D

Hallottál olyanról hogy kőolaj árfolyam?

De teljesen igazad van ne vegyél használatba semmilyen benzinkutat SOHA, és máris eggyel kevesebb szellemi fogyatékos lesz az utakon. Vagy fúrj le a kertben hátha találsz olajat.

2011. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1hsz vok! kedves utolso! a kőolaj árfolyam az már "csak" egy dolog, ugyanis itt magyaro.-on állitolag 120ft/liter a benzin ára a többi az adó amit kis hazánk vezetői álmodtak meg... nem is az a baj hogy emelkedik mindennek az ára, hanem hogy a fizetések nem emelkednem sajnos
2011. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

" [link] "


Nézd meg a diagramot. Nem a benzinkutakkal van itt a baj, hanem hogy a benzin több mint fele (54%) adó. Minden második liter amit tankolsz és kifizetsz teljes egészében az állambácsi zsebébe megy. Szerintem ez baromi sok :S

2011. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Vadmeggy ***** válasza:
Igen, de ha belegondolsz külföldön sem számottevően olcsóbb a benzin, csak fuvarozoknak éri meg ukrajnában tankolni. Az, hogy az állam mennyi adót vet ki a benzinre az az ő dolga, de nem hiszem, hogy a közeljövőben csökkentenék az üzemanyag ÁFÁját
2011. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor úgy fogalmazok, hogy a bentin több mint fele adó, a mi fizetésünk a külföldihez képest messze elmarad. Ha 2000-3000 eurót keresnék, engem nem érdekelne az 500 forintos benzin sem.
2011. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vízzel működő,saját gyártmányú autókat az országnak!
2011. jan. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!