Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van ennek? (kezdő...

Mi értelme van ennek? (kezdő motoros vagyok)

Figyelt kérdés
Fél éve motorook (általába felhajtot plexivel) és megfigyeltem hogy ha valami nemteccik az autosoknak mittom én pl nagyon tapadokrá vagy nemtudom akkor megelöz és direkt előttem kezd el ablakot mosni és amikor nyomatja rá a vizet persze mind pofámba jön ez már jopárszor elő fordult azota lehajtot plexivel közlekedek azota nemzavar és nem is szokták veletek fordult már ilyen elő? Ilyenkor milyár az ember fejébe hátha lemrad:? Vagy mégis mi?
2011. jan. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

nemtudom a sok barom mit gondol inyenkor... én utálok plexi nélkül menni mindig belemegy 1 bogár a szemembe :S ezért legalább a szemem vonaláig lehajtom... :)

bmw-sek locsolnak? nem volt húsvét véletlenül? :)

2011. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs bmw-m de utálom mikor a segembe van egy hülyegyerek és ott bőgeti a motorját mert neki nem elég a 100 as tempo olyankor én is mindig ablakot mosok. De egyébként is ilyenkor a legjobb mert 90-nél nem szórja annyira szét a szél a vizet
2011. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az a sok ablakmosó folyadék megárthatott neked, mert több helyesírási hiba volt abban, amit írtál, mint amennyi betű.
2011. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg kulturáltan közlekedni, és akkor a többi közlekedő sem akar majd kicseszni veled.
2011. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az érdekes lehet, hogy "pl nagyon tapadokrá .... akkor megelöz..." :DDD
2011. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ugyanott vagytok ahol a part szakad "az örök autós-motoros viták"-nál a 2 ből 1ik fél sem enged.

Én motoroztam is most autó. Gondolom a motorozásom miatt de nekem eszembe nem jutna ilyet csinálni.

Ha autós fejjel belegondol bárki:1-ha leszorítod nem lesz tőle jobb mert ha meg akar előzni és siet úgy is meg fog.

2-ha meg nem akar akkor úgyse fog menni nem mindig kiszúrásból vannak a dolgok.

(én régen mikor motoroztam nagyobb tempónál azért bújtam szorosan mert jó a szélárnyék segít valóban kilőni az előzésnél de ott is vannak éles helyzetek)

2011. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért jobb fél méterre a lökhárítóm mögött csapatni és onnan kibújni előzni, mint ha lemaradnál 20 méterrel. Ekkor ugynis elkezdeesz gyorsulni, és már jóval az én sebességem fölött jársz, mire kibújsz és megkezded az előzést, míg ha a seggemből bújsz ki, akkor csak a szembesávban kezdesz el gyorsulni. Sokkal tovább tart.


És akkor még nem is vettük azt, hogy ha bármiért lassítanom kell, akkor nincs esélyed lassítani, és összekarcolod a drága fényezésemet.

2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem csak az ablakmosót de valami vízsugarat is beépítenék hátra hogy távol tudjam tartani az ilyen szervdonorokat mint te fizesed meg te is a benzint ne az én szél árnyékomban blicelj
2011. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!