Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba oka? Opel...

Mi lehet a hiba oka? Opel astra f 1.4 16v 1997es évjárat

Figyelt kérdés
Most volt müszakin az autonk és a szerelö azt mondta hogy az egyik henger nem megy.Ez mitöl lehet?Hogyan tudnám én kideriteni az okát?Vagy hogy tényleg igy van-e?Vagy ha tudtok valami okosat ezzel kapcsolatban irjatok
2011. jan. 16. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelő mondta....

Nem vettétek észre? Egyenetlenül jár, ráz, más a hangja, stb. Először a gyújtásnál kéne körül nézni.Gyertya, gyertyakábel

2011. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzátenném kollégám korrekt válaszához, hogy ilyenkor elég keményen megérződik gyorsulásban is az 1 henger hiánya. Nekem egyszer egy 2.5 V6os omegával volt ilyen gondom. Én annyit tettem szervíz előtt, hogy állóhelyzetből lepadlóztam az autót. Szegény nagyon ki volt, úgyhogy veszteni valóm nem volt, de megjavult. De ajánlom inkább egy másik szerelő felkeresését, esetleg hozzá értő rokont.
2011. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2.2-es omegám van és a múlt héten ment el szakaszosan az egyik hengeren a gyujtás.

Erötlen volt, egyenletlenül járt és zabált mint állat.

Nem értem, hogy miért nem vettétek észre, tehát kicsit felfoghatatlan a dolog számomra.


Valami gyújtás gondja lehet. Elöször cseréljetek gyertyát, ha nem segít, akkor a kábeleket kell ellenörizni. Nekem be volt ázva számomra felfoghatatlna helyen, így egy szárazra törölgetés megoldotta a gondot.

2011. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 balazs00xx válasza:
SIMÁN észre veszed ha nem jár az egyik henger,.. .ráz a motor egyenletelen olyan minta ki akarna fogyni , a gyertya kábelek et nézd meg h adnak e szikárt gyujtás lesz a gáz sze.tem
2011. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!