Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek a...

Milyen autót vennétek a helyemben? Kritériumok lenn.

Figyelt kérdés

1. Kisfogyasztású legyen - ez az első és legfontosabb

2. Ne legyen új, mert arra sajnos nem üti a keret... Szóval úgy 2000-2005-ig érdekelne.


2011. jan. 17. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
És mennyi a keret ?
2011. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy kis 1,3 swiftnél nem hiszem hogy találsz olcsóbb és olcsóbban fentarható autót
2011. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De talál... ezreset :)

Tényleg nem nagyon van más, esetleg alfa rómeókat is lehet kapni, de azoknak nagyon alacsony az aljuk, ezeken a modern mai magyar utakon nem nagyon hasznosak.

2011. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Golf 2 1.6 D vagy TD! nem eszik sokat sima D eljár 4-5 között,TD 6 környéke,fiatalok körébe most ez nagyon jön felfelé,van hozzá akatrész és még nem is drága és mindezek mellett megbizható is! csak azért mondom igy mert nekem volt mind a 2féle és 4-500.000.ig birták bavatkozás nélkül!!!!:D
2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omadjoe ***** válasza:
nekem is hasonlo volt az elképzelésem anno 10 éve, kevés pénz, használt autó, keveset fogyasszon. eredmény: akkor 15 éves fiat uno 1,3Ds 4,2l/100km-es fogyasztassal. 6 évig használtam. most ugyan ilyen autot már gombokért adnak, igaz, hogy tul vannak a 20. életévükön is...
2011. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem akarsz szervízbe járni akkor honda, lexus, opel, ford

ha szervízbe járnál: vw, és a többi német (kivéve opel meg nemtudommenyire német a ford)

2011. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképpen Dieselt ajánlok! Ezen belül pedig, ha csak a kisfogyasztásra mész mindegy a márka, vezetési stílustól nagyon függ a fogyasztás! Nekem van egy peugeot 306-om és egy expertem. Utóbbit szinte csak én használom tehát komolyabb adatot nem tudok, viszont a 306 nálam benyeli a 9-10-et, a feleségem elmegy vele 5-5,5el. Tehát ha nem tudsz nyugodtan vezetni bármelyik autó megeszi a gatyádat!
2011. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!