Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bosszúból, vagy heccből...

Bosszúból, vagy heccből csináltak már valamit a kocsiddal?

Figyelt kérdés
Mi történt? Lett-e benne kár? Miért volt?
2011. jan. 18. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Meghúzták az oldalát (2 ajtónyit) kulccsal, mert "rossz helyre" parkoltam. Az illető úgy gondolta, hogy az ott az ő kizárólagos helye és ezért méltó bosszú a karcolgatás. Persze rábizonyítani se tudtam, mert az "ő volt az, mert meggyőződése, hogy ez az ő helye" nem elég indok.
2011. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leparkoltunk a parkolóban egy cukrászda mellett, bementünk sütizni, mire visszaértünk 2 tölcsér fagyi volt a motorháztetőre nyomva :@
2011. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen "nem tetszett neki, hogy az ő kizárólagos helyére álltam" dolog nekem is volt. Nekem az autó tetejét!! karcolta össze a baromállat. Bizonyítani persze nem lehet...
2011. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó kornyéken élünk egy kisközsgben... 0 db Barna kissebbségivel... (utolsó ház vagyunk a z utcában... A szembeszomszéd lányát feleségül kérő ( elutasítást kapott) Barna bőrszínű kissebbségi etnikumhoz tartozó egyén próbálta a 5 éve egyhelyben álló trabantunknak leszívni a benzintankját... Nem volt benne egy fél csepp sem :)Örülhet neki, hogy a kuty a boxba volt zárva... édesapám felébredt és rá szólt h xy ezt nem kéne... másnap letagadta az egészet, de azért az otthagyott monogrammos csavarhúzót visszaadtuk a szomszédnak :P Feljelentést nem tettünk.



2. Egy gyerekkori barátom próbálkozott vmit lelopni a kipufogót v betömni nemtudom... Gondolom irigykedett... Csak elb*szta mert ott ültem az első ülésen (már v fél órája mert vártam vkit aki busszal jött) Kiszálltam, de nem kérdeztem mit keres... pár atyainak mondható pofonnal lerendeztük az ügyet :)


Nem értem én az ilyen embereket... Nekem eszembe nem jutna más tulajdonában kárt tenni! Ha probléma van üljünk le, beszéljük meg de nem hátulról támadni...

2011. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
két hülye'gyerek' (etnukumok) egy zsebkéssel karcolták az oldalát a kocsimnak. kéthavonta csinálták, mindig megvárták míg rámegy az új festés. egyszer kifigyeltem és úgy, hogy náluk zsebkés volt megtanítottam nekik hogy nem szabad ilyet csinálni. többet nem csináltak ilyet! ez kb. 4éve volt. ha most lett volna fogadjunk börtönbe is pakolnak azért mert megvédem magam.
2011. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omadjoe ***** válasza:
engem is meg vicceltek az középiskolában osztálytársaim. bosszubol, mert nem voltam hajlando freetaxiként öket fuvarozni a városban. két auto közé beparkoltam. majd ök keresztbe forditották az autot, h. ne tudjak elmenni, mig vmelyik szomszédos auto tulaja el nem megy... nem jött be nekik, mert 10 perc alatt kitornáztam az autot a szorult helyzetéböl. 14 éve volt, és 1 trabim volt.
2011. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor mi ideköltöztünk a környékre a "kedves" szomszédok 2 havonta csináltak az autóra feelinges karcokat..., mostmár kb minden elem sérült....
2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apám régi autójának kiszúrták a kerekeit bicskával és az emblémát leszedték. Nem tudjuk ki volt, nyilván egy rosszakaró aki tudta hogy övé a kocsi.
2011. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk az akkor egy éve vásárolt vászontetős cabriónknak vágták ki a tetejét. Az autó nem volt új de nálunk még annak számított közel 200 ezer ft-os kárt csináltak
2011. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!