Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Van egy Honda...

Mit tegyek? Van egy Honda SFX-m és amikor reggel beindítom a legkisebb gázadáskor leáll a motor .

Figyelt kérdés

De ha hagyom járni a motort akkor néha úgyis leáll.


Ha sikerül elindulnom akkor állandóan húznom kell a gázt vagy lefullad.

( reggel hagyom járni és ahogy meghúzom a gázt érezem hogy egyre jobban kezd leállni )


2011. jan. 18. 23:32
 1/3 anonim válasza:

Hello, Nekem egy Suzuki Bandit 400 volt, az is ugyanezt csinálta. Várj amíg bemelegszik,(lehet hogy kicsit több idő mint nyáron) én azt csináltam először hogy: motor beindít - miközben bemelegszik - addigra én is elkészültem. Ha bemelegedés után is ezt csinálja akkor nézesd meg szerelővel, lehet hogy csak be kell állítani a karburátort. Télen, vagy hidegebb, párás időben érzékenyebb a motor.

Üdv

Sobri Jóska

2011. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hideg a motor. rá kell húzni a szivatót, ha meg automata, akkor vidd el szervízbe.

üdv!

2011. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat .

ezt nyáron csinálta szóval nem a hideg miatt volt akkor elviszem szerelőhöz néha leáll járatás közben .

2011. jan. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!