Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Suzukit? Melyiket...

Melyik Suzukit? Melyiket érdemesebb az 1000 cm3 vagy az 1300cm3 ast venni.

Figyelt kérdés
Régebbi típusú Suzuki Swiftet szeretnék venni tanuló kocsinak .Az 1 vagy 1.3 as at érdemes.Állítólag az ezres nem a legjobb mert taposni kell hogy menjen( nem gyorsulni) ha bent ülünk 4-5 en meg egy kis cucc is van .Van valami tapasztalat? Mint maga a kis Swiftekről meg igazából az ezres -ről kéne információ .
2009. febr. 2. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csak a merevítések hiánya a gond, hanem a lemez vastagsága is. Egyszer véletlenül nem jól csuktam be az egyik ajtót, úgy hogy már zárva volt, és egy picit nyitva maradt, de kinyitni meg már nem lehetett. Gondoltam meglököm a seggemmel, de úgy behorpadt, hogy a karosszériás vákuummal szívta vissza. Égett a fejem a tulaj előtt. :)
2009. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem 1000-es van és semmi bajom nincs vele, pedig néha azért elég rendesen meghajtom. 1993-as gyártmány szal nem egy mai darab. előttem 2 tulaja volt még és mivel ismerősök tudom, hogy mind a 2 nagyon hajtotta szegénykét..160-170-el. Igaz, hogy nem valami biztonságos, de ugyebár senki sem azért vesz autót, hogy összetörje. Én ezt úgy próbálom kiköszöbölni, hogy nagyon óvatosan közlekedek és akkor remélhetőleg nem kell megtapasztalnom mennyire törékeny. Az a legjobb az egészben, hogy ugyebár már úgymond szét van hajtva...itt ott nyikorog a kárpit, néha kicsit befúj a szél, de motorikusan még mindíg HIBÁTLAN!!! egyszerűen kinyírhatatlan. és ezt komolyan mondom, nálam még sosem volt szervízben, ja de egyszer mert amikor megvettem az előző tulaj letörte a jobb oldali tükröt és én csináltattam meg, de tényleg csak benzin kell neki és semmi más. mindenhova elvisz. az előzőnek meg üzenem, hogy a "80-ig nincs ellenfele" nem arra szól hogy mindenkit lever... hanem arra hogy a kategóriájához képest jól gyorsul még 1000-es motorral is!!! ilyen Opel Calibrákkal meg nem illik dóbálózni mert az a 2000-es benzintemető nem nagyon összehasonlítható a Suzukival....
2009. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az ezres suzit ne egy 2ezres 16szelepes sportautóhoz hasonlítsuk légyszives
2009. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!