Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni egy 10 éves diesel Citroen Xsara Picasso-t?

Figyelt kérdés
1.239.000.- Ft lenne és nagyon tetszik :)
2011. jan. 19. 18:09
 1/7 anonim válasza:
ez rengeteg penz egy tiz eves francia autoert,teged at akarnak vagni! ez az auto enni idosen max 700000ft. Nekem volt es atlag varosban 9-10 liter benzint eszik es sokat kell javitani, ha gazdag vagy ilyen autot vegyel, a szerelo biztosan rabeszel mert akkor eggyel tobb ugyfele lesz, raadasul lehet hogy a legjobb!
2011. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Francia autót még újonnan se, nemhogy használtam...ha ennyi idős autót keresel és nem szeretnéd, hogy többet legyen a szervízben, mint nálad akkor japán autót keress!
2011. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most egy Suzuki Swift Sedan van és ezt szeretnénk nagyobbra lecserélni.
2011. jan. 19. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Ahoj!


Hogyha ennyi pénzt rá tudsz áldozni, akkor nagyon jó kis japán vagy német használtautókat lehet kapni, a franciák nőiautók, hisztisek és csak akkor működnek, ha kedvük is úgy tartja.


Nekem a nagy favoritom a Mercedes W124 200D, keveset eszik, jó a megjelenése, van benne hely rendesen, nem halálos az alkatrész ára és párszázezerért jó állapotút lehet kapni és az még autó lesz egy jó darabig.

2011. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én 330 000 km-et mentem a benzines picassommal. Semmivel se kellett tobbet szervizelni mint barmelyik rakaty nemet szemetet es soha ne m hagyott cserben. Az ar realis, ha jo allapotban es szervizkonyves.700 000-ert en is barmikor vevo vagyok egyre! Ja es a vilag legjobb autója a 124-es mercedes, persze csak a 123-as után!
2011. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 POciCi ***** válasza:
100%

nekünk is van 1 :)

11-12 éves lehet.

mi olyan másfél éve használjuk és eddig csak tankolni kellett meg a motorírányító modult kicserélni.

de ez az ár akkoris sok :)

ebből már 4-5éves autót tudsz venni

az elsőnek meg annyit h DIESEL és nem benzines amiről szó van :)

2011. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Franciát olasz SOHA!
2011. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!