Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószállító kutyával vontatha...

Autószállító kutyával vontathatok okmánynélküli autót?

Figyelt kérdés
Üdv!Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy akmánynélküli autót szeretnék vásárolni, és szállításával kapcsolatba. Lehet-e vontatni a "kutyával" tréler nem jó mert drága és nem egyszeri alkalom lenne ,hogy kölcsönzövel tudjam megoldani.
2011. jan. 20. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet olyan szánhúzó kutyákkal akartad?
2011. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tetszik a frappáns válaszod, de létezik ilyen, nem kell rá rendszám,ezért olcsóbb a fenntartása mint egy trélernek...
2011. jan. 20. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Látam ilyet a discoverin mentek így kutyával az északisarkon vagy romániában ökörel huzták a kocsit mindenesetre ithon a rendőrök nem engedik megbüntetnek érte
2011. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Üdv! Igen lehet, nyugodtan vontathatsz vele müszaki és rendszám nélküli autókat.
2011. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, de nem valószínü, mert magára a kutyára nem kell semmi okmány, ezért az autónak kell jó müszaki állapotban lenni, amit papíron kell igazolnod, kvázi forgalmi kell.

Mi is vettünk papír nélküli autót és tréler kellett.

2011. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. :S
2011. jan. 20. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező erre gondol:

[link]


Véleményem szerint minden további nélkül viheted vele a kocsit ha megjelölöd, bár egy telefont lehet megérni az illetékes szervekhez, pontos információért.

2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megérne*
2011. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!