Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy az 1-es Swifteket...

Igaz, hogy az 1-es Swifteket is visszahívják?

Figyelt kérdés
Vagy csak a 2-eseket?
2011. jan. 23. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Első generációs Suzuki Swift alig van itthon. Amit mi elsőként ismerünk, az valójában a második, de ebbe most ne menjünk bele.

Ezen Swiftek közül hívnak vissza egy nagyobb sorozatot, mégpedig a "régi" Swiftből. Ha emlékeim nem csalnak, az 1997 és 2002 között készült példányokat érinti a visszahívás, tehát a régi Swift első ráncfelvarrás utáni, illetve második ráncfelvarrás utáni, mifelénk Baleno-lökhárítósként ismert szériája is beleesik.

2011. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az 97-2002 közötti MK2-es Swifteket a lengéscsillapítók miatt hívták vissza bizonyos alvázszámtól.

Az 2005-2008 közötti MK3-as Swiftek a benzincső kidörzsölődésveszélye miatt lettek visszahívva.

2011. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Honnan lehet tudni, hogy visszahívják?


Nekünk 97 decemberi swiftünk van.

2011. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyár ismeri azokat az alvázszámokat, amikre vonatkozik a visszahívás és lekéri a központi nyilvántartásból a megfelelő alvázszámú autók jelenlegi tulajdonosainak adatait, majd levelet küld nekik. Hogy milyen ütemben, azt én sem tudom, valószínűleg nem egyszerre kapja meg mindenki, hogy ne legyen nagy roham a márkaszervizekben.
2011. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem!


És akkor mi a helyzet hogyha már több tulajdonoson áthaladt az autó? Hogy tudják visszahívni?

2011. jan. 23. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az eredeti tulajdonos adatait kérik le, hanem a mostani hivatalos tulajdonosét. Az üzembentartóival és egyéb trükkökkel "okosban" vásárolt autók kivételével tehát minden autó tulajdonosát el tudják érni.
2011. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rush69 válasza:
'97, október, vagy november után gyártottakat hívják vissza. Az enyém pont nem esik még bele...:P
2011. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az enyém beleesik, mivel '98-as.


Azt esetleg nem tudjátok, hogy meddig tart a visszahívás?

Hány autót érint ez az egész kb?

2011. jan. 23. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtudhatsz: [link]


Leelenőrizheted, hogy a te lengéscsillapítóidat érinti-e.

2011. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, az enyémet is érinti


Köszönöm a linket!

2011. jan. 24. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!