Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete Kálmán - A Mecsek...

Fekete Kálmán - A Mecsek rallye 40 éves története. Ezt a könyvet keresem, hol kapható?

Figyelt kérdés
Csak egy olyan lehetőséget láttam, hogy pécsi verseny idején kapható. 2007 év végén jelent meg, és sehol nem találok infót arról, mennyibe kerül, hol kapható.Tud valaki segíteni ebben? Pécsi vagyok egyébként.
2011. jan. 26. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól emlékszem ez a könyv csak időszakosan volt kapható, nekünk megvan és az OMW kutakon árulták.


Majdnem 1 hetet mászkáltam utána, körbejárva az összes közeli OMW kutat, mire sikerült beszerezni.


Nem kizárt, hogy még lehet kapni, de nekem az rémlik h limitált volt.


Utána kell érdeklődni Alexandriában vagy a Libriben.

2011. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, hogy már csak rendelni lehet mert igen a versenyek ideje alatt volt kapható. Megtaláltam a könyv dokumentumfilm változatát, egyelőre beérem akkor azzal:)

köszi válaszod azért!

2011. jan. 28. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

A dokumentum film változatát megosztanád velem, mert kíváncsi lennék rá?!


Mi a címe, hol találtad?:D


Köszi.

2011. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Innen töltöttem le. Habár az elején valóban úgy tűnt hogy dok.film, a második felében szerintem tv-ben leadott rally epizódokból kivágott részek vannak.. szóval nem az amit vártam.

2011. jan. 30. 19:55
 5/6 anonim válasza:
Szia! Aki megvette anno, mennyiért árulták a kúton? Köszi! :)
2014. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


6.990 Ft volt az OMV kúton

2014. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!