Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély-vizsga nélkül...

Elsősegély-vizsga nélkül megcsinálhatom a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem
2011. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy nem?

Persze, megcsinálhatod, csak a jogsit nem adják ki addig amíg nincs meg az eü.

2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

megcsinálhatod!

én is utoljára hagytam, a forgalmi már megvolt mikor mentem elsősegélyre

2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tőlem kérték az Eü. kártyát vizsgán...
2011. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Megcsinálhatod, én az EÜ vizsgát csináltam meg legutoljára.
2011. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
A faszt nem csinálhatod meg. Én is az egészségügyit hagytam legutoljára, rögtön ahogy forgalmin átmentem, már húztam egészségügyi vizsgára, hogy azon a szaron is túl legyek és meglegyen a jogsim. Mert amúgy szart sem ér. Abból a könyből tudod mikor fogsz te csinálni valamit egy gericsérültel, hülyeség az egész, azért is hagytam utoljára.
2011. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálhatod, nem feltétele. Sokan a mi EÜ. csoportunkból is úgy csinálták, hogy már minden megvolt, csak ez hiányzott.
2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy igen, kulon megy a ketto. A forgalmi vizsganak csak a rutin es a kresz vizsga az elofeltetele (ertelemszeruen hiszen ezek nelkul el se kezdhetsz forgalomban vezetni)
2011. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van, vizsgáknak két csoportja van, az egyik a KRESZ, rutin, forgalom, a másik ez a vöröskeresztes. Az elsőt az NKH csinálja, a másikat viszont a Magyar Vöröskereszt. A kettőnek csak annyi köze van egymáshoz, hogy az NKH bekéri tőled a vöröskeresztes igazolást, ráírják a számát valami betétlapra, és aztán kiadják az ún. vizsgaigazolást, amivel mehetsz az okmányirodába. Előtte viszont senki nem vizsgálja, hogy meg van-e neked ez a vizsga, ez afféle végső követelmény. Még abba a két évbe sem számít bele, amennyi idő alatt le kell tenni a vizsgákat: ha megvan a forgalom, a vöröskereszteset akár 10 év múlva és megcsinálhatod, ugyanúgy meglesz a jogsid.
2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet
2011. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!