Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó lopásnál mit jelent a...

Autó lopásnál mit jelent a "pihentetés"? Miért van rá szükség? Pont hogy így találnak meg egy csomó autót nem?

Figyelt kérdés
Valaki légyszi írja le ezt a pihentetés dolgot, mert nem értem.
2011. jan. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem adják egyből tovább, ennyi, amíg friss a dolog addig jobban figyelik az adott járművet hátha felbukkan egy orgazdánál, megvárják amíg "kihűl" egy kicsit az eset.
2011. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy megvárják amíg lezárják a nyomozást.
2011. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Ez ok, de mi van pár nap múlva? Akkor már nem figyelik? A rendőrség rendszerében ugyanúgy benne van nem? Az orrgazdákat meg csak a bűnözők ismerik nem? Vagy a rendőrök is? Meg amíg pihentetik addig van esély hogy valaki rátalál. A kockázat is nagyobb, mert többször kell mozgatni az autót. Én tuti akkor adnám le az orrgazdának amikor elkötöm...

2011. jan. 31. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
nehéz dolog
2011. febr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem pár napig, inkább hónapokig vagy évekig "pihentetik", lopás után szerintem több priuszos orgazdán rajtaütnek hátha találnak valamit, de azért nem vagyok szkértője a témának, úgyhogy tévedhetek.
2011. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ellopják az autód, akkor te bemész, a rendőrség pedig elkezdi keresni. Az első 24 óra alatt van a legnagyobb esélyed arra, hogy meglesz. Utána egyre kevesebb, hiszen a rendőrség jó ha 2 napig aktívan keresi, utána már bottal ütheted a nyomát. Ha nem aktívan keresik, akkor simán lehet vele járni.
2011. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!