Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit az autódra költöttél? És milyen kocsira?

Figyelt kérdés

Persze nem amikor megvetted.

Javítás, fényezés ilyesmi.


2011. febr. 2. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most fogk áprilisban vagy márciusban költeni 140e ftot küszöbök hátsó sárvédőívek cserélyére+fényezés + alvázvédőzés üregvédelemmel. Egy 95-ös daewoo nexiára sokat agyaltam költsek e rá még ennyit 250e ft ért egy 98-as jó állapotút kaphatnék már helyete de mégis szeretem a salyátomat sosem hagyott cserben remélem még 5-6 évig elgurulok vele
2011. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nyáron leszakadt a Daewoo Lanosom sebváltója. Egy csavarral kevesebb fogta...

50.000 Ft volt a komplett cseréje.

2011. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 milla, MTM Audi TT RS
2011. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyesmit 25-ér:

[link]

2011. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2005-ben vettem Svájcban egy Karmann Ghiát, és a festést tavaly csinálták meg, ennyi idő alatt sikerült normális árú festőt találni, nem sietjük el a dolgot, a tetőkárpit idén lett meg. 370.000 Ft volt a '72-es Karmann Ghiámhoz a festés, 15.000 Ft volt a tetőkárpit felrakása, és azért el is kellett mennem Németországba, mivel a VW már nem gyárt fehér bőrt lyukakkal, és Magyarországon sincs. 50.000 Ft volt a műszerfal betöltése, középpen szétrepedt, és ki kellett tölteni a repedést, mivel sem újat, sem használtat nem találni hozzá. Ezen kívül más nem hiszem, hogy volt, mert minden eredeti alkatrésze jó neki, ülések, szőnyegek minden, csak kicsit el kellett mosogatni, meg tisztíttatni őket. Az autó ára olcsó volt, így kompletten is, és örülök, hogy megvettem.
2011. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem 1 millió.

Totálkáros lett egy balesetben.

Mazda 6.

2011. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1993-as Suzuki Swift-re 22.000 ft. Karcos szélvédő csere.
2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!