Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki mostanság városban...

Ciki mostanság városban Simsonnal járni?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen fel van újítva, feket-fehér teljesen olyan mint a gyári. Nem robban le mert teljesen új motorikus állapotban van. Bukóm is elég jól néz ki, plusz van kesztyűm is. Nagyon égően nézhet ki?
2011. febr. 6. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
miért lenne, szerintem sokkal égőbb ha egy rossz robogóval járkálsz
2011. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
szerintem teljesen jó. az előző válaszadónak igaza van!
2011. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
majd légyszi írjatok kort és nemet is! köszi!:-)
2011. febr. 6. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg melyik városra szól a kérdés ,mert Pesten ciki.
2011. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
19/F, egyáltalán nem égő, bár nekem nincs simsonom mivel nagyon magas vagyok és néznék rajta valahogy ki, helyette MZ-m van.
2011. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok, szóval odaszól.
2011. febr. 6. 13:42
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem semmivel sem ciki.

az a ciki h mások fikázzák a robogokat.

valoszinü ő meg busszal jár xd

2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Simsonnal járok, de nem gyári, ezért meg is nézik, nyáron is a többi motoros odajött megnézni, hogy "nídmá' tuning Simson" :)

Egyáltalán nem ciki Simsonnal járni, legyen az gyári vagy tuning.

2011. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan érdekel, hogy az emberek mit gondolnak rólad? Menjél, használd, azt ennyi. Ha azt akarod, hogy mindenki le legyen nyűgőzve, vegyél egy legalább 1000cm3-es sportmotort... Szerintem bőven elég, ha te elégedett vagy a motoroddal. ÉS valóban a legcikibb amikor a robogóst, vagy simsonost szídja valaki! Mire fel? Hova a versengés? Menjetek együtt, fogjatok össze, szervezzetek túrűkat. Nem lenne jobb, mint fúj öreg roncs meg fúj biztos nem tud váltani a robogós....
2011. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, h ijeneken filózol.

A kérdésre válaszolva pedig a Simson az eggyik legjobb "kismotor", és ez magánvélemény: hogy aki robogót vesz, az már lemondott a motorozás élményéről,, hisz ott csak húzod a gázt és a fokozatnélküli autómata meg szépen kapcsolgat fel észrevétlenül. Egy babettás. ja és ha azt gondolnád h azon sincs normál váltó, abban csak 1 fokozat van:) /207-esről van szó:)

2011. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!