Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér fél milliót ez az...

Megér fél milliót ez az Renault Megane?

Figyelt kérdés

[link]


FELSZERELTSÉG


ABS (blokkolásgátló), vezetőoldali légzsák, utasoldali légzsák, szervokormány, állítható kormány, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak, immobiliser, ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, plüss kárpit, rádiós magnó, riasztó, színezett üveg, 20%-tól elvihető.


EGYÉB INFORMÁCIÓ


Nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv.


Futott km: 189.900 km



Szerintetek ha kifizetem az autó 90%-át és 1hónap múlva a többit elvihető?


2011. febr. 7. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha kifizetem az autó 90%-át 1hónap múlva a többit elvihető?

Vagy van olyan hogy lefoglalóztatom X időre hogy ne adják el?

2011. febr. 7. 19:39
 2/10 anonim válasza:
meg
2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

gyűjtsd össze a hibákat rajta vagy ami nem tetszik és alkudj keményen, 50-et legalább engedni szoktak, 100 már necces.

Bár én nem venném meg, szerintem volt már törve, de utána tudsz nézni több helyen is.

voltetörve.hu , magyarország.hu és ott rendszámlekérdezés vagy valami hasonló

2011. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
189e km?! soook
2011. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

SOHA!

ne vegyél ilyen trágyadombot! hányok ettől a márkától! ritka kaki! autószerelőm hulladékge*iládának hívják a motorjait! főleg a dízelt! több hete dolgoznak rajta, szétszedték mindent kitisztítottak, minden de csak 3 henger jár! inkább vegyél mitsubishi galantot, vagy valami hondát! lényeg hogy japán és NE NISSAN LEGYEN MERT AZ RENAULT!

2011. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hátullját kicsit meghúzták, de még elviselhető. Nézz utána mit mondanak a kereskedőről, de amúgy ha tetszik ennyiért szerintem jó választás lehet.
2011. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaa, megvan hol itt a buktató. A megadott ár csak a megadott hitel esetén érvényes (100.000 forint befizu +13.500/hó), gondolom kp.-val vagy más fizetésú móddal kicsit drágább, de ezt érdemes lenne megtudakolni, az is lehet hogy én értelmeztem rosszul.
2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:
Barátomnak ilyenje volt, semmi baj nem volt vele. Apjának új megane van, újonnan vette, 1 év alatt 4x volt szervizbe. Ezzel a világból kimehetsz, mert ezt még megcsinálták rendesen.
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még a szervízkönyvet is kivasalták a szép látszat kedvéért. Gratula az eladóknak,pedáns munka.

Szép fehér minden rajta,mintha egyszerre írták volna meg az egész könyvet. :-/

2011. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Francia autóért ne adj pénzt!
2011. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!