Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyotások, egy 2003 2004-es...

Toyotások, egy 2003 2004-es 1.4 corolla mennyit fogyaszt? Mennyire megbizható autó egy skoda octaviahoz képest?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 00:54
 1/5 anonim válasza:
Hát én 1 2003-as avensist használok már kb 3 éve és nagyon imádom! Nagyon megbízható mind motorikusan, mind elektronikailag stb... Lekopogom hogy még sosem volt vele gondom és még kötelező szervizelést se csináltam meg rajta se olajcsere se semmi csak utántöltöttem és megy szépen. Hidd el nagyon hálás autó, megbízhatóbb ezerel mint a társai (opel, suzuki) csak azért írom mert ilyenjeim is voltak már. Ja :D és az az autó max 6 ltr-nél megáll. A skodát pedig nem becsmérlem, nem volt még sose skodám még csak nem is vezettem olyat szal se pro se kontrát nemtok mondani:)
2011. febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 éve olajcsere nélkül!

Gratulálok!

2011. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az Avensis következő gazdájának lesz miért majd köpködnie... Vagy csak egy jó poén kedvéért mondott ilyet az első emberünk,vagy tényleg ennyire amatőr az autókhoz ill. saját autójához. Én inkább ezt nem dicsekedtem volna el,ha tényleg igaz amiket itt leírt. :-/
2011. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dipladenia válasza:

Kedves leendő Toyotás!

6-6,5 litert fogyaszt vezetési stílustól függően.

Szerintem egyformán megbízható mindkettő.

2011. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Skoda Octaviát válaszd, azt használok én is 3 éve.

[link]

Ez a típus van nekem 2.0 pd tdi 150 ló... nagyon megbízható autó én szeretem. átlagfogyasztás 6-7 liter, persze attól függ hogy hajtod. Én se tudom mindig megállni, hogy ne lépjek oda. :)

2011. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!