Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérie. Opel corsa B 1. 0i...

Megérie. Opel corsa B 1. 0i 12v 92 ezer kilóméter,1999es szervízkönyv, vezetve benne minden. Műszaki 2013/2 kíválló állapot. Német-ből hozott, idősé volt. Mindennel eggyüt 500ezer?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 11:57
 1/10 T5- ***** válasza:
47%
Link van? Kereskedő árulja? Egyébként nem tudom mire kell, de sokat fog enni abban biztos lehetsz.
2011. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha soknak számít 5liter vegyesben, akkor valóban sokat eszik.
2011. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik ez az ár mindennel együtt, legalábbis hasonló kaliberű itthoni kocsik drágábbak. De ki tudja, lehet, hogy jót fogsz ki. De én nem merném megvenni.
2011. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 T5- ***** válasza:

És mióta eszik 5 litert egy B Corsa 1 literes motorral?

Esetleg, ha egy anorexiás tesztpilóta, 5 liter benzinnel a tankjában gurul üresben, túlfújt virsligumikon, és alig ér a gázpedálhoz.

Mert, hogy a forgalom ritmusát tartva nem tudsz ilyen átlagfogyasztást produkálni abban is biztos lehetsz.

Az a jó, hogy itthon minden kis pocsköszörű (1,0-1,4) 5-6 litert éget, csak amikor a gazdi elkezdi tankolni, akkor valahogy felcsúszik az 7-8-ra is, meg még többre, ha elkezd hülyéskedni.

Ki kellene már ölni az emberek fejéből ezt a kis lökettérfogatú autó keveset eszik legendát. Igen egy fél tonnás autó lehet, hogy igen, csak nem a tonna körüliek, meg még nehezebbek.

Nem azt mondom, hogy a 2.8 benzines nem eszik sokat, csak meg kell találni azt a kellemes egyensúlyt.

2011. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak tökéletesen igaza van.

Kérdező szerintem semmiképp nem éri meg ilyen kicsi motorral autót vásárolni, de ha neked elég ez a teljesítmény, és nem zavar hogy igyis ugyan annyit fogyaszt az autó mint az 1.4es (vagy többet) akkor vedd meg nyugodtan.

2011. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek:

Én mondtam az 5 litert és nemcsak úgy hasraütésből, hanem tapasztalatból. Az tény, hogy nem minden lámpánál gyorsulgatva produkálja ezt az értéket, de nem is nyugdíjasmódra. Balf.szoknál minden autó sokat fogyaszt:P

2011. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 T5- ***** válasza:

Ne kezdj már el személyeskedni, hülyegyerek, hiányzik ez neked? Kinél tapasztaltad, nagymuterél?

"Balf.szoknál minden autó sokat fogyaszt:P" Ez leír rólad mindet, ":P" nagyon érett valaki lehetsz a mondatod alapjá. Csak tudod az autós társadalom nem csak a magadfajta -elvagyok a porban a kis mákdarálómmal- típusuakból áll, ha egyáltalán vezetsz autót, hanem azokból akik szeretnek is vezetni, és egy ilyen kis halovány teljesítményű autóval nem lehet élvezetesen menni, ha úgy akarsz vele közlekedni, hogy tartod a forgalom ritmusát, akkor sokat fog enni, ha meg nem tartod, akkor eltaposnak, aztán majd jönnek a kérdések ide, hogy miért van a sok hülye autós aki belémmászik, miért hülye mindenki. Miért nyomnak büntetőféket, ha dudálok, meg villogok rájuk...pfeejj sok 'csög béjjemvés meg audis. Itt van a baj.

2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt T5!

Egyáltalán nem személyeskedtem. Nem mondtam se rád, se a másik kommentelőre, hogy ő lenne a balf.sz. Csupán tény, hogy hozzá nem értéssel akármilyen autó ehet sokat. És igen bármilyen meglepő személyes tapasztalat, és tartom vele a forgalom ritmusát. Ez az autó erre való. Ha őrültködni akarok arra van másik autóm. Ha közlekedem, akkor felveszem a forgalom ritmusát, de nem versenyzem. Ha valaki siet, akkor azt nemtartom fel, mert tudom, hogy énis kerülhetek olyan helyzetbe, hogy sietnem kell.

Ui: olvastam több kommentet is amit te írtál és ezek alapján nem állok le veled vitázni, mert úgysem fognál fel semmit, elvagy a saját kis világodban.

Üdvözlettel: a hülyegyerek

2011. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na nektek biztos különbözik a genetikai állományotok:D
2011. febr. 17. 08:40
 10/10 T5- ***** válasza:
50%

Tisztelt előző válaszadó!

Ne haragudj, ha esetleg nem olyan hangnemben válaszoltam, mint amilyenben elvártad volna. Bár az, hogy lényegében nekem, és a másik kommentelőnek címezett hozzászólásodban, balf@sznak tituálod azt, akinél esetleg sokat fogyaszt egy autó (teszem hozzá nem minden autó), nem kis félreértésre adhat okot.

Ha pedig, elolvasod a hozzászólásaim, akkor észreveheted azt, hogy sok kérdéshez (természetesen normális kérdéshez), komolyabb szakmai tartalmú hosszászólást szoktam írni. Szerintem egyértelmű, hogy hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni.

Minden jót, és sok baleset mentes kilómétert!

T5

2011. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!