Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e autómosóban télen a...

Tünődő kérdése:

Érdemes-e autómosóban télen a teljes mosatási programot választani alvázmosással, viaszfelhordással és ha igen akkor OMW vagy Schell vagy egyéb benzinkúton?

Figyelt kérdés
Most télen akartam teljes mosatást, de egyrészt nem tudom, melyik kútnál jobb ez a szolgáltatás, másrészt autószerelő ismerősöm azt mondta, hogy várjak vele, mert nem tudják teljesen kiszárítani az alvázat és ilyen időben (télen) ezért többet ártok vele mint használok.
2011. febr. 16. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én amúgy is kerülném a gépi mosót, de télen mindenképp. Kéziben is lemossák neked akár már 3-4 ezer forintért külső-belső tisztitást kapsz, 10-től meg akár már waxolnak és políroznak is, ráadásul gépi könnyen összekarcolhatja, megsértheti az autó fényezését, de az tény hogy egy szép napsütéses napon érdemesebb autót mosni mint ilyenkor, márcsak azért is mert nem szedi össze rögtön újra az összes koszt a kocsi.
2011. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Shell* :)
2011. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!