Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót szeretnék...

Használt autót szeretnék venni az AAAautó-tól. Vásárolt mostanában valaki tőlük? Véleményeket, tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi a tapasztalatom,hogy amint beléptem a használtautók közé máris udvariasan rámtapadt egy értékesítő és nem tudtam lerázni. Kérdezte milyen tipusra gondoltam,mert ha nincsen,akkor adjam meg a nevem,tel.számom és felhívnak ha jött autó,mert minden nap érkezik "új" autó. Lényegre térve,elmondtam mit szeretnék,hogy egy kb 12-13 éves mercire gondoltam. Mutatott is egyet,de nem fogott meg. Próbálta rám sózni,de nemet mondtam. Viszont ha saját kocsit visz az ember állapotfelmérésre hozzájuk a három a-ba,hát megmondom őszintén,hogy az állapotfelmérés az nem tetszik. Ugyanis mindenbe belekötnek,hogy itt is ,ott is ez is,az is,itt se,amott sem jó stb,de ha bevették, és miután értékesítésre kitették,akkor meg dícsérik ,hogy milyen jó autó. Persze mindegyik kereskedő így csinálja,hogy mielőtt beveszi fikázza,de ha kitette,akkor a legjobb autó. De ezeket nem azért írtam,hogy a kedvedet szegjem. Egy próbát azért megér benézni hozzájuk. Sok sikert kívánok az autóvásárláshoz!
2009. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan nem vennék
2009. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer vásároltam kereskedőtől, de mindkét alkalommal ráfáztam. Az én kocsimat messze ár alatt számították be, és rám sóztak valami agyon törött kocsit, amire még egy milliót rákölthettem. Hitelre már magánszemélytől is lehet autót venni, aki elmondja, mit javíttatott rajta, mi az, amit meg kell csinálni. Egy kereskedő nem ismeri az autót, csak kiglancolja, hogy csillogjon-villogjon, és mondja a nagy szöveget, hogy megvedd az autót. elintézi a hitelt neked, de nem azt a hitelt, ami neked megfelelő, hanem azt, ami neki. Ha kereskedésben veszel autót, azon csak a kereskedő nyer. Van elég becsületes magánszemély, aki kocsit akar cserélni.
2009. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sokan szidják őket, van is benne sok minden, de azért lehet ott is viszonylag jó áron jó autóhoz jutni, bár sok szerencse és türelem kell hozzá. Annyival nem rosszabbak mint más kereskedések. Tény, hogy nagyon rámenősek, és mindenáron hitelt akarnak a nyakadba sózni. Én vettem ott egy gépet szerintem elfogadható áron, és megvagyok még elégedve vele. Persze nem specifkusan egy típusra utaztam, így könnyebb, nem is mondtam nekik, hogy mit keresek, csak néha benéztem,majd egyszer a kb. 600-ból akadt egy jó. Lenyomoztam kié volt előtte, s felhívtam, majd megnézettem egy hozzáértőbb ismerősömmel. Csak így mertem elvinni.
2009. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok náluk a lízingből visszavett autó. Ezeknek egy közös tulajdonságuk van: aki tudja, hogy nem fog fizetni, és elveszik tőle az autót, az már a végén nem költ rá, csak hajtja, se kötelező szerviz, se olajcsere.
2009. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem vásároltam még tőlük, viszont van egy eladó Skoda Fabia 1.2 Classicom ha érdekel! 4 éves, még 33 hó hitel van rajta. Egy összegben, vagy hitelátvállalással. Keress meg ha érdekel a dolog! balus81@freemail.hu
2009. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia Szlovákiában a leghirhedtebb autómaffia, TILOS VÁSÁROLNI TŐLÜK ÉS ELADNI NEKIK, kb az összes fórumon csak átkozzák őket ugyh. vigyázzatok magatokra kezeket el az aaaautotol
2016. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!