Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa B-ben a műszerfal...

Opel corsa B-ben a műszerfal világítást szeretném kicserélni. Milyen izzó (led, égő) kell hozzá? és hány darab? 98 as.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek szedd ki a műszerfalat, kiveszed az izzókat. Elmész a homasitába, és van direkt műszerfalba való LED, oda való foglalattal, ellenállás, tehát csak simán izzó helyére mehet. Sokféle színben kapható és nem drága.
2011. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T5- ***** válasza:

Úgy tudom B8.5D 12V 1.2W izzók vannak a műszeregységben, de az a biztos, ha kiveszed és elszaladsz egy autósboltba, a mintával. A műszerfal (középkonzol, világítás kapcsoló, szivargyújtó, stb) viszont más téma. Ott foglalat nélküli rízsszem izzók meg T10-es izzók vannak. Az meg, hogy mennyi kell akkor tudod meg, ha kiszedted és látod, mennyi égett ki.

Jó munkát hozzá.

2011. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is most szeretném kicserélni az izzókat, sikerűlt kideríteni, hogy hova milyen és pontosan hány darab izzó kell?
2012. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
t5 B8.5D és 1,2 watt a sima izzo. a led nem fog annyit fogyasztani mint az izzó, viszont a km óra stb vilagitáshoz érdemes smd ledeset vagy olyant aminek a tetjén v alaku bevágás van választani ami széles kb 200 fokos szögben sugározza a fényt.ebayen 3 4 dollárért 10 dbot adnak én mindenkinek a fehéret ajánlom.
2012. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!