Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki a legjobban lopott...

A Suzuki a legjobban lopott jármű. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Az autólopások.hu statisztikája szerint:

[link]


2011. febr. 23. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
mert abból van a legtöbb
2011. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Könnyű aránylag feltörni stb, mert a legtöbben nincsen benne mindenféle elektronika. Sok van belőle illetve ebből következik, hogy nehezebb is megtalálni a lopott autót, egy rendszámcsere (akár ugyanolyan típusról lopott) és meg van oldva. Míg ha valami ritkább autót lopnak el, azt nagyon könnyű kiszúrni.
2011. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt abból van a legtöbb.


Másrészt ugyanezért könnyebb eladni, nem feltűnő, alkatrésznek eladni is könnyebb.


Harmadrészt olcsó autó, rendszerint nem szerelnek bele magas színvonalú biztonsági berendezéseket.


Régen a Zsigulikat lopták állandóan, hasonló okokból.

2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Könnyű ellopni. Ha van nálad egy jó minőségű olló akkor csak beszúrsz vele a kilincs mellé és körbevágod a "lemezt"
2011. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok van belőle


Könnyű ellopni, nincs benne semmilyen biztonsági rendszer


Mivel sok van belőle, ezért nagyon kelendőek a bontott alkatrészek


Egyáltalán nem feltűnő mivel millió rohangál belőle az utakon

2011. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehogy azthidd, hogy azért, mert annyira baromi jó autó.. Én is ha meglennék szorulva és ebből akarnék pénzt csinálni, magam is Suzukit lopnék, mert simán elképzelhető, hogy még a rendőrségen se jelentik be. Meg aztán rengeteg van belőle, minden fatövében van egy, mivel olcsó autó, tesznek rá, hogy hova parkolnak vele, én a mercimmel lámpa alá szoktam, suzukikat meg fa alá beszórva szoktam látni. Szóval a tulajok miatt is olyan lopott kocsi.
2011. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, csak én azt gondoltam, hogy annyira olcsó hozzá az alkatrész, hogy simán mindenki megtudja venni a boltban is...
2011. febr. 23. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, annyira olcsó, hogy szarnak rá. Próbáld ki, miután hallod a híreket, hogy kirabboltak egy édességboltot és zsákmányoltak 40 ezret, utána te rabbolj ki egy bankot és zsákmányolj 40 milliót. Szerinted kit fognak üldözni?
2011. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, hogy a Suzukihoz lehet, hogy olcsó az alkatrész, de ez relative, mert szerinted kik vesznek suzukit? Mert szerintem a kispénzü emberek, akik még ehhez se tudnak boltban venni alkatrészt.
2011. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben viszont, mindegyik Suzukis,

aki "ilyen" alkatrészt vásárolt, az orgazda!

2011. febr. 24. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!