Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás? 2004...

Melyik a jobb választás? 2004 toyota corolla kombi 1.4 16V VAGY 2007 opel G astra kombi 1.4 16V?

Figyelt kérdés
mindkét 1.5 millio FT korul van.... Autót szeretnek venni, és nem dieselt, de kis fogyasztásút. Az astra fiatalabb, a toyota talan megbízhatóbb, de bizonytalan vagyok. Köszönöm a segítséged!
2011. febr. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kis fogyasztásút? Akkor vegyél 1.6-ost, kevesebbet fogyaszt, mint az 1.4-esek, mivel nem erőlködik annyira.
2011. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az Opel mellett egyértelműen a Toyota a nyerő. A Toyota mellett szól még a kisebb motor, a kisebb fogyasztás. Ezenkívül sokkal megbízhatóbb is a toyota.
2011. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az Astra, olcsóbb az alkatrész amire egyébként nincs szükség hozzá, nekünk volt astra és nagyon fasza volt. :)
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én a Toyotát javaslom. Nagyon sok márkát kipróbáltunk már, nagyon sokat vezetünk és egyértelműen Corolla! Mind fogyasztás, mind megbizhatóság miatt. Bár mi dieselt részesítjük előnyben mivel mint mondtam sokat vezetünk(évi 50.000km/autó) de e benyásak is jók. Opelt azt felejsd el, ha már toyotát is vehetnél, szerintem az opel a forddal együtt egy nagy szutyok. Megbizhatatlanok, az anyag minden részéből ki van spórólva.
2011. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Astra jobb választás szerintem, olcsóbb alkatrészek, több hely, a kinézet az szubjektív dolog de szerintem az opel szebb, fiatalabb is szóval Opelt vedd!
2011. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
TOYOTA az TOYOTA mindegy milyen tipus.
2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
emberek! ti nem néztek híreket? a toyota állandóan hívja vissza az az autóit mert tele vannak hibákkal
2011. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégegy az Opelnek, nekem is volt, valamint a családban is több szolgál (szolgált) mind megbízhatóan.
2011. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Toyota az toyota bla bla,és akkor mi van a japánok is ugyanolyan büdöset sz_rnak:D

Vedd meg a G astrát mert újabb,ENNYI!!!

2011. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ja az uj toyotákkal vannak gondok, de valszeg ez a válság hatása, nekik is sporolni kell valamin. egyébként a 20 éves corollámra nem költöttem még semmit az általános szervizen (olaj, szürő, gumik) kivul. Volt opelom is 120.000km-nél szétesett a kuplungja. azóta nem kerültem hozzájuk valami közel.
2011. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!