Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek le tudok alkudni...

Szerintetek le tudok alkudni 100000ft-ot ezek közül valamelyik autónak az árából?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A piros Brava már lassan fél éve fenn van a használtautón, de elég jól fel van szerelve. A kék is már olyan 1-1,5hónapja fenn van, abban nincs olyan sok extra.

Szerintetek lehetséges 100ezret alkudni valamelyikből? Vagy csak annyit hogy 600ezerből kijöjjön átirással?


Köszönöm!


2011. márc. 3. 16:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Még ez érdekelne engem, 575ezer ez a 2001-es Puntó, légzsákkal. Ennél is az lenne a kérdésem hogy szerintetek le lehet-e úgy alkudni hogy 600ból kijöjjön átírással?
2011. márc. 3. 16:35
 2/9 A kérdező kommentje:
2011. márc. 3. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg...Ez attól is függ, hogy az eladó mennyire akar megszabadulni tőle, mennyire nehéz eladni, mennyi vevő van rá meg az eladó személyétől. Valamennyit tuti tudsz alkudni.
2011. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem le tudsz 100-at ha jól csinálod. Nagyon pang a piac én 1,1-ből alkudtam 185-ezret.
2011. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom, jó lenne, de végül is Te 1,1millásból alkudtál 185-öt, ennek az autónak pedig 599ezer a teljes ára. Viszont abban igazad van hogy nem megy túlságosan jól az autókereskedőknek, már ez a piros is lassan fél éve ott van, na meg 500ft-os benzin árról beszélnek.

2011. márc. 3. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:

A kereskedőnél kicsi az esélye, a magánszemélynél meg attól függ mennyire sürgős neki. Nyomtass ki pár 100-al olcsóbb jó állapotút és mutasd meg nekik, hogy szerinted drágán adják a kocsit. Ha szerencséd van beválik.

(Ha nyomtatás előtt te írod át az árát a drágábbnak az is jó, úgysem ellenőrzik le legfeljebb azt mondják, akkor miért nem azt veszed - erre készülj fel valami jó válasszal. De nem akarok ötleteket adni)

Ha nem engednek és nem tudod megvenni, hagyd meg nekik a telefonszámod hátha pár nap múlva történik valami csoda.

2011. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát akkor ez valószínűleg nem lesz így meg, mondjuk valamennyit szoktak a kereskedők engedni igaz?

pl az nem hatja meg gondolom ha felhozom hogy ez már itt van fél éve, van benne 124ezer km, és szervízfüzet sincs, és még a benzin ára is az egekbe szökik igaz?

Kinyomtatni nem nagyon tudok mit, mert itt a neten nem sok 2000utáni van ami Nyíregyházi, konkrétan egy van, de az nincs ennyire felextrázva. Azért adtál pár hasznos ötletet, köszönöm ;)

2011. márc. 3. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani de ezekböl szinte kizárt ha lenne pl 2m akkor igen de így nem túl olcsó ahhoz az autó hogy ennyit elengedjenek! amúgy a másodikat venneém mert szebb a színe:D de megpróbálhatod pl úgy hogy 450ezerről inbdítasz és akk talán:D
2011. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kereskedő nem nagyon fog engedni. Általában egy kicsit feljebb teszik az árakat és 50-80ezret engednek.
2011. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!