Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Keeway Hurricane-ról...

Üdv. Keeway Hurricane-ról hogyan lehet leszerelni a fojást?

Figyelt kérdés

Üdv.1 éve vettem Hurricanet. Nagyon szeretem ,kímélem .Csak néha küldöm meg ,de sajna csak 65km/h a MAX. Valaki aki ért hozzá kérem írja meg hogyan tudnám leszedni a fojtásokat.

Kérem az aki " nem szereti" a Keewayt az ne is írjon, főleg ne olyat hogy adjam el,dobjam a Dunába mert csak úgy megsúgom h nagy betűkkel van a tank alá írva hogy YAMAHA.

Előre is köszi a választ!


2011. márc. 7. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Először is attól függ milyen fojtás(ok) vannak a gépben. Sajna nem ismerem a típust, de adhatok pár tippet. A leggyakoribb a kipufogóleömlőben, rögtön a henger csalakozásánál elhelyett fojtás, ami lényegében egy keresztmetszet csökkentő gyűrű. Előfordulhat még vakcső elhelyezése a kipufogón, de ez ritkább eset és gondolom azt észrevennéd. Lehetséges továbbá a variátorban is fojtás, blokkolni szokták, hogy egy bizonyos szintnél ne tudjon tovább "váltani". Elektronikus fordulatszámszabályzás is előfordulhat, de eztsem tartom valószínünek a keewaynél, dehát fenetudja. Viszont akkor komolyabb szakember kell, hogy gyorsabbá tedd a gépet. Sok sikert és balesetmentes kilómétert.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a jókivánságot is! :)
2011. márc. 7. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:

A kipufogó keresztmetszetét szűkítik le és vakcsövet helyeznek el rajta. Utóbbit nem tudom pontosan hogy van e nálad de a matrixnál így volt


Csak úgy megsúgom hogy a keeway csak yamaha licences alkatrészekből van összerakva, ezenkívül köze sincs a yamahához

2011. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! De ettől függetlenül Yamaha rajta van !
2011. márc. 7. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért Yamahának ne nevezd
2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akk Keeway! De egyébként meg nem teljesen kínai ,ez a lényeg sztem !
2011. márc. 7. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:

18:48 vagyok


De, teljesen kínai. (ne értsd félre abszolúlt nem fikázásból mondom ezt)


Az hogy Yamaha licences, ez azt jelenti hogy méretre, szerkezetileg megegyező alkatrészek vannak a motorba mint amiket a yamaha gyárt, (bele is mennek ugyan azok a yamaha alkatrészek) csak ez a keewaynél olcsóbb, rosszabb anyagból van.

2011. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem van.. (Az enyém 55km-el megy, csak a CDI lett kicserélve.)Kicsi kínai gép. De ne dobd a Dunába (ezt én is hallottam már) biztos pénzbe került neked is.

Folytás, tiltás:

-CDI-t cserélni kell

-Kipuffot dobot szintén(előbb-utóbb magától tönkremegy)

-Kipuff könyököt is(egyszerűbb, mint széthegesztgetni)

-A variónál van egy kis távtartó, azt ki kell szedni


Tuningolni el se kezdd, ez nem arra való.

2011. márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. márc. 8. 14:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Am hol lehet jó CDI-t és dobot venni olcsón?
2011. márc. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!