Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a valaha...

Szerintetek melyik a valaha gyártott legjobb autó?

Figyelt kérdés
Most midnent egybevéve minőség,megbizhatóság midne ja és vegyétek figyelembe azért az árakat is tehát itt msot nem ilyen Ferarikra meg Bugatti Veyronokra gondolok.Az én véleményem szerint az örök és elpusztithatatlan W124es merci.
2011. márc. 7. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden tulajdonságot egybeveszel, akkor kapsz egy teljesen kommersz, teljesen átlagos mai japán autót. Semmiben sem kiemelkedő, talán csak a minőségben. Viszont összeségében talán ezt tudnám mondani. De nekem kicsit más az ízlésem...
2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kiváncsi lennék,.....egyébként a 124-es mercikröl én is csak jókat hallottam idáig az tény, na és azért még ne felejtsük el hogy ott vannak a japánok is, pl. Toyota, Honda, Mazda, állítólag ezek a legmegbízhatóbb aútók, ill. ezekböl is csak már a régebbi tipusok, mondjuk 2000-ig bezárólag, mert már az új tipusoknál nagyon sok az elektronika, és azok hibásodnak meg a leghamarabb, minnél több az elektronika egy kocsiban, annál nagyobb a valószínüsége, hogy valami elromlik benne...
2011. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a megbízhatóság a lényeg, akkor ilyen autókra kell gondolni mint például a kettes Golf, régebbi Toyoták, Swift (bár ebben kevés az anyag) stb. Azokban már elég jó az anyagminőség, ellenben nem sok minden van ami elromolhat. Ha mégis valamit cserélni kell, akkor az alkatrész sem horror árú.


De legjobbnak én nem nevezném őket, nekem ez nem elsődleges szempont.

2011. márc. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ford T-modell

Annál öregebb működőképes autót nem fogsz találni ami sorozatgyártásban készült.

2011. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Azthiszem, én ide most nevezném a saját kocsimat, 2002 Toyota Corolla wagon. Tágas kényelmes, a létező legmegbízhatóbb kategória, bőven megfelelő a biztonsg, nem eszik vészesen sokat, fő úton némi szélárnyékot is kihasználva 5,5 literes fogyasztással átgurultam a fél országon. Emellett pont annyi kényelmi extra van benne, amennyi kell. Egyszóval, HASZNÁLATRA tökkéletes.

Emellett nevezném a korábbi verzióját, amit 2000 ig gyártottak, és a vele egy korosztályba tartozó Avensist is, utóbbiról van némi tapasztalatom. :)

2011. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Mindenféleképpen japán, mondjuk Honda Legend, Toyota Camry, Mazda 626 és nem szivesen mondom, de ezeken belül is a régebbi 1995-2000 körüli típusok, mert ahogy előttem mondták megbízhatóbbak, mellesleg az újakat nem is japánban gyártják. Emellett említeném az összes Volvot, amitől biztonságosabb autót nehezen találsz!
2011. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerinem ami örökké fog meni, mindig, minden körülmény között, az egyy Lada. Bár nekem az álomverdám egy trabi, vagy egy wartburg...
2011. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel a Mercit illetően. A w124-es egy nagyon eltalált darab. Kényelmes, megbízható, gyönyörű autó, a soros hatosoknak mesés a hangja. Teljesítményük bőven elég országúti használatra. Ráadásul ma már nagyon olcsón hozzájuk lehet jutni. Szerintem a a lejob ár/érték arányú autó.
2011. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a Volkswagen Käfer-t(Bogár) jelölném! 1938-tól 2003-ig gyártották. Időtlen egy autó megbízható! 21 529 464 darabot gyártottak le belőle és a karosszériája még mai szemmel is szép! + a Porsche 356 és 911 is a Bogárnak köszönhetik, hogy megszületettek. Ha jobban megnézzük a 2 Porschét lehet látni, hogy hasonlítanak a Bogárra! Szóval Volkswagen Käfer! :)
2011. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
100%
Elfogult vagyok mert nekem is ez van:W124!na jó..a 126 is k..va jó...:)
2011. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!