Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B. -kat jogsi Nektek összesen...

B. -kat jogsi Nektek összesen mennyibe került?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


én most csinálom személygépkocsira a jogsit. Eü., Kresz, rutin elsőre sikerült, már a forgalminál járok. Pár hét mùlva lenne így is a vizsgám, de már több mint 300 ezernél tartok, ami szerintem eléggé irreális, mert vezetni azt tudok!


Nektek mennyibe került összesen a jogosítvány? (20/L)


2011. márc. 8. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol csinálod de nekem 175k volt úgy hogy mindenből elsőre átmentem... ennyibe került féléve nekem...
2011. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 9 éve csináltam. Mindenből elsőre átmentem, a minimális óraszámon túl még négy plusz órát vettem és úgy lett 100000 Ft. Nem tudom most mennyiért adják az óráját a vezetésnek forgalomban/rutinpályán, de szerintem nagyon drága ahova te jársz. Ha tudsz vezetni, ha nem, a minimális óraszámot akkor is le kell vezetned szerintem. Esetleg próbálj átjelentkezni más iskolához, ahol alacsonyabb az óradíj.
2011. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én három éve csináltam és nekem akkor került 180 ezerbe.Minden sikerült elsőre csak a forgalmi nem.

A 300 ezer az szerintem is sok.

2011. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most csinálom (holnap vizsgázok Kreszből, elsősegély már megvan). Nekem mindennel együtt (illeték, vizsgadíjak, tanfolyamdíjak, vezetési órák) kb. 138 ezer forintra jön ki, ha elsőre sikerülnek a vizsgák.

21/N

2011. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Melyik városban csinálod? Az a kb 300 ezer az hogy jött ki? A vezetési órák és a tanfolyamok mennyibe kerültek?

Csak mert a vizsgadíjak azok egységesek, és nekem a te összeged soknak tűnik. Az én városomban a legdrágább autósiskolánál is durván 170 lenne az egész tanfolyam mindennel együtt.

2011. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem ha mindenbol elsore atmegyek lett volna 180 ezer forint A korlatozott jogositvany + B-s jogositvany szoval ez nagyon sok
2011. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hűűű hallod, az azért már nem gyenge, h eddig 300ezer... Én múlthéten kaptam meg jogsim (B kat.) és nekem úgy lett összesen 210.000Ft h mindenből 2x vágtak meg, najó EÜ vizsgán csak egyszer, de ebbe minden egyéb dolog benne volt pl: tankönyv, orvosi vizsgálat, az okmányirodába az illeték, stb... és így lett összesen 210ezer
2011. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát akkor én irigyellek Titeket! Én csak költöm rá a pénz, de nem sok értelmét látom. Főként mert vezetni eddig is tudtam.

Nemtom mennyit kell még beleölnöm, de már nemtudom, hogy megéri e!

2011. márc. 8. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
tavaly októberben lett meg 110 000 mindennel és nem buktam semmiből ebben benne van az orvosi alkalmassági és az okmányirodai illeték is :P
2011. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tesómnak tavalyelőtt össz vissz 140 volt
2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!