Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autókról?

Figyelt kérdés

jó vagy rossz tapasztalatokat várok ezekről a típusokról vagy általában a márkáról

az autó egyébként 2 hölgy részére lenne, persze néha többen is utaznának

1 héten egyszer mennek 40 kilométert vidékre, meg a városban lavirozáshoz

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 11. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a Toyota Yaris lenne a legjobb választás, a Colt-okról nincs jó véleményem
2011. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a vw venném meg,annak neve is van,az alakja is jó,nem olyan drága az alkatrészek sem hozzá,mint az ázsiai autókhoz!De ez csak három ajtós,ha hátul is utazgatni akar valaki és nem akar bujkálni,akkor az opelt ajánlanám,megbizható motorikusan is és német!
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy a VW-nél csak a nevet kell megvenni, egyáltalán nem olyan megbízhatók és nem olcsó az alkatrész se, a japán kocsikhoz se olcsó de azokban nem is szokott semmi se tönkremenni, fékbetétek, féktárcsát, olajat, gyertyákat meg minden autón kell cserélni akárhol is gyártották
2011. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a megbizhatóság az embertől függ a legjobban,hogy ki hoyan kezeli az autót! Lehet az akármilyen megbizható is,ha egy elmebeteg vezeti és szét nyomja a lelkét is,ugyanez forditva is igaz,hogy a nem ép oly magbizható autóval is százezreket el lehet menni hiba nélkül,ha ésszel kezelik!Tehát teljesen mindegy melyiket veszed meg,ha jól bánnak vele,sokáig jó mind!
2011. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

VW: sajnos ma már tényleg a nevet kell megfizetni. Szerintem felejtős.

Corsa: talán. Bár nem ír kilométert. Ja, és a klímahasználatot ilyen kis motornál el lehet felejteni.

Colt: ha valós a kilométer, akár jó is lehet.

Yaris: a négy közül a legjobb választás, ha minden igaz, amit írnak.

Végezetül (mindre értendő): használtautó- kereskedéstől autót venni csak igazán szakértő ember kíséretében! De még akkor sem biztos semmi.

2011. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy 3 vagy 5 ajtós azt a hölgyeknek kéne eldönteni.

vw fox-ot ilyen motorral semmiképpen 40kW nagyon kevés a mai forgalomba hölgyeknek is,mar-mar veszélyes.

opel corsa vagy a yaris lenne a legjobb választás.

2011. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű... Corsa. Én mindenképp ezt választanám. Az a 80 lóerő elég jó egy ilyen kis kocsiba és műszakilag sem fog cserben hagyni. Persze nem akarlak lebeszélni a többiről mert a döntés a tiéd, de én mindenképp ezt venném.
2011. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Yaris ! Nem kérdés ... Bár a Toyota sem a régi de talán ő bukott a legkevesebbet a leágazási listán . VW messzire kerülendő !
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

szerintem nem jók

túl sokba kerülnek

szerintem a legjobb választás a Trabant 601 S

2011. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor te járj trabantal
2011. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!