Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek replika Ferrarit?

Vennétek replika Ferrarit?

Figyelt kérdés

Német rokonom most akarja eladni. Kb. 4 millió körül hozzá tudnék jutni, kívül belül megszólalásig hasonlít az eredetire. Toyotára lett ráépítve, 6-7s alatt van százon.

Ilyesmi hangja van: http://www.youtube.com/watch?v=sxRxgrr69QI&feature=related


2011. márc. 16. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, simán vennék amúgy ha épp azon gondolkodnék hogy vegyek e azt:)
2011. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
65%

Mindenképp vedd meg!!!


Hatalmas puncimágnes, rövid idő alatt behozza az árát (nem kell költeni prostikra, ingyen megkapod bármelyik muffost).

2011. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

számodra ez kérdés??? persze vedd meg!!!

bár a hangja egy kicsit fura de lehet azért mert nem élöben hallom. meg hát toyotára lett ráépítve, egszóval külsöleg belsöleg tökéletes

2011. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdéses, mert egy kisebb városban lakok és elég sokat használnám ha már megvettem. Ugye nem is fogyaszt sokat, csak attól tartok, hogy elterjedne, hogy csak koppintás. Aztán akkor menne a mutogatás, hogy nincs pénze az eredetire, de azért itt villog ezzel a sza*al.
2011. márc. 16. 18:13
 5/13 anonim ***** válasza:

én meg nem venném sőt bele se ülnék, nem tetszenek a sportkocsik, ha kisvárosban laktok hamar híre megy hogy replika és ez ellen nem tudsz tenni, szerintem ha mindenképp ilyet akarsz akkor tegyetek még hozza egy kicsit és vegyetek eredetit mint pl ez:

[link]

(Ez se biztos hogy eredeti de azt se írják hogy nem, ha ez is replika előre elnézést, nem értek hozzájuk)

2011. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez már nagyon régi. Amin én gondolkodom az F430.
2011. márc. 16. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Replika, és? Jobb mint a 105ös Skoda.

Egyébként nem csodálnám ha leöntenék kromófággal v. ellopnák.

2011. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, használtautón 2M-ért kapsz replika Ferrarit.
2011. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én semmiből nem vennék replikát, inkább olcsó Casio órával a karomon ülök a félig elhasznált Fordomban.
2011. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy toyotára azt mondani hogy szar? nah aki ezt mondja az még kocsiban sem ült nem hogy toyotában. szerintem ne foglalkozz senkivel ha meg akarod venni vedd meg! am hihetetlen egy társadalomban élünk. aki suzukival jár az nem is ember aki mercivel vagy bmw-vel jár az cigány ha vakai jobban odapirit pl. egy ladával az már le van hülyegyerekezve meg sorolhatnám még... az irgykedők ellen ugy sem tudsz semmit csinálni bármit is veszel.
2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!