Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az ALFA 156...

Mi a véleményetek az ALFA 156 2.5 V6-ról?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne irjon ojan aki csak fikázza az olasz kocsikat.Azoknak örülnék a legjobban akik már találkoztak ilyen kocsival.Későbbi válaszoknak is örülnék.
2011. márc. 17. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
az adatairól látszik h nagyon megy. szép kocsi! akik csak fikázni tudják az olasz autókat azokat nem veszem emberszámba...ugyanúgy mennek azok is és nem hibásodnak meg HA KARBAN VANNAK TARTVA...csak ezeket a kocsikat nagyon hajtják azért mennek tönkre. Nade melyik autó bírja korlátlanul a gyűrődést?? egyikse!
2011. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy ismered-e az oldalt de itt sokat olvashatol rola www.nepitelet.hu
2011. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D Csomó videó van fent róla Youtube-on :)
2011. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legmegbízhatóbb Alfa motorok a v6-osok.Sokkal kevesebb a gond velük,mint a soros motorjaikkal.És hát ugye a V6 Alfa hangja,a 192 lóerő,a hatos váltó,szép forma.És ez nem Twinspark motor,tehát nem 70ezerbe kerül a gyertyacsere sem.Én azt mondom,hogy ha találsz egy jó állapotú darabot,vedd meg nyugodtan,de arra figyelj,hogy CSAK olyan szerelőhöz vidd,aki látott már Alfát,ez nagyon fontos.A fogyasztása a teljesítményhez mérten nem túl sok,de nem is 5 liter,inkább 11 átlagban.
2011. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pofára szépek ,......igen ki kell fognod egy karbantartott példányt ..
2011. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már megvettem a kocsit.156 v6 sportwagon.Tényleg soká kellett keresni a jó állapotút de maglett.
2011. márc. 19. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá, vigyázz rá!
2011. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!