Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok 4-500000 forintért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Nekem suzuki wagon R+ van, elégedett vagyok vele, ár-érték arányban jó kis autó. Nem tudom mik az igényeid? Ha ennyi elég amit felsorolok akkor jó:

5 személyes, keveset eszik, könnyű vezetni, parkolni vele, kényelmes a vezető és anyósülés (hátul már annyira nem, ez igaz) ha ledöntöd a hátsóülést, akár hűtőt, tv-t, mosógépet is elvihetsz. Megbízható mint minden suzuki. Városban pörgős kis kocsi. Még béna nők is vezethetik a kezessége miatt. :D

36 éves nő vagyok és 3 éve van nálam az autó de imádom nagyon! Enyém fehér és nincs klímája, csak központi zár és első ablakok elektromosak, ennyi a "luxus" benne. :)

2011. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Az előbbi vagyok, lemaradt a link mutatóba miről beszélek, mert van egy eladó ilyen árban!

Én őt választanám:

[link]

2011. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mitsubishi Galant

ez 1 megbizható remek gép, a motorjához szinte nem is kell hozzányúlni mert ritkán romlik el, a korához képest kiváloan fel van szerelve elektronikailag és mivel japán nem sok probléma lehet az elektronikájával sem, keveset eszik és a kaszn piszok erős

2011. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a wagon R-es.

Abban egyetértünk az előttem szólóval, hogy japán autó!!!

Az már más tészta kinek milyen típusú, formájú, színű, tudású autó a zsánere. Ha jobb lenne az anyagi hátterem toyota corollára váltanék, de addig is őt szeretgetem. (36/nő)

2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hármas golf opel astra F
2011. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Nehogy wagon-R-t vegyél iszonyat szutyok -.- olyan mint egy félbe vágott kisbusz. az előttem sóló jót mondott 3-as golf az megéri! volkswagen legalább autó. Ez a wagon-R meg egy vicc! ha lehetne választani wagon-R és a lada között inkább a ladát választanám de most tényleg !!
2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

wagon R? az nem is autó. játékdarabokból van összerakva.

silány szutyok. nézd már meg a futóművét. vicc az egész.

2011. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
jól mondod :)
2011. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Wagonos vagyok ismét... Golf nem annyiba van mint a wagon először is. Másodszor. amennyire divatos, már csak a reklámja van, egyre mocskabb. Amúgy szerelő mondta hogy ez egy olyan autó ami nagyon megbízható, a 3 év alatt nem kellett semmit hozzányúlni. Divatmajmok, vegyetek golfot másfélszer annyiért, mert nektek fontosabb a kis kör v betűkkel az elején.

Tudom, hogy nem a legjobb autó, nem is ez volt a kérdés!

Ár-érték arányban viszont jó választás. Részemről ennyi. Mellesleg olyanok szidják akik soha nem vezettek ilyet, párom is húzta a száját, most meg folyton elköti... Pedig pasi és imád sportosan vezetni. Városban jó kis gép ez, kint az ő opel astrája jobb. Kinek mi... Láttam 4 éves golfot, rohadt mint az állat a küszöbje. Enyém 8 éves suzuki, kint tartva, és néhány pötty van rajta, na mindegy...

2011. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
haggyuk már a kis 1.3-as motorjával xD feleségemnek suzuki ignise van nekem meg volkswagen passat 2ezres tdi. ne oktassál ki:D a suzuki már pörög 6 eezres fordulaton de alig akar menni. és miért kell egyből majmozni? te dicséred a kis bohóc autód mint ha milyen autó lenne. De ti nők ennyit értetek hozzá. mindenki azt dicséri amije van :D nekem is van ignisem én vettem a páromnak bár ő jár vele de én utálom mert egyszerűen minősíthetetlen szar :D
2011. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!