Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,5 millió forintig szeretnék...

1,5 millió forintig szeretnék használt autót vásárolni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az elvárások: maximum 7-9 literes fogyasztás, klíma, tempomat, elektromos ablak, ABS, ASR, öt ajtó, lehetőség szerint sportosabb, erősebb autót keresek.


Válaszaitokat előre is köszönöm! (A vicces kedvű emberek megkímélhetnek, köszönöm :D)


Linket is adhattok :)


2009. febr. 22. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
bmw e36, fogyasztás alapján inkább dízel, 318tds, 325tds, esetleg 318i, 320i. Bár ezek 4ajtósak vagy kombi. Mert minek az 5.ajtó?
2009. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ohh, franc, nem ötajtósat akartam írni :) Én is E36-ot néztem, de E39-ből mondjuk egy 525tds is van 1,4-1,5-ért (totál a határon)
2009. febr. 23. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak dízelnél ott a veszély hogy eléggé lekoptatott, millió kilóméterrel. A legolcsóbbat pedig sose szabad megvenni, legalábbis egy tüzetes átvizsgálás előtt nem.
2009. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, dízelnél tényleg figyelmes leszek, hálistennek van szakértő ismerős... sajnos az ebben az árkategóriában lévő 525tds-ekben 150-200ezer kilométer van... De természetesen tüzetes átvizsgálásnak vetném alá abban az esetben, ha emellett döntenék.


Másnak van egyéb ötlete autótípusra?

2009. febr. 24. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

www.hasznaltauto.hu

Itt válogathatsz, és alkudhatsz, ált. 25%-ot engednek.

2009. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de a hasznaltauto.hu azért elég alap :) Én modell linkjére gondoltam, a hasznaltauto-n nincsenek kinn gyakorlati tapasztalatok :) Előző autómat ott vettem, nem találkoztam 25%-ban alkuképes eladókkal :)
2009. febr. 25. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én a G-Astrát ajánlom, de ezen a fórumon találsz mindegyik típusról elég részletesen leírásokat, tapasztalatokat.

2009. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Opelt semmifele keppen ne vegyel,silany lomok!!!!Csak is Audi vagy Bmw.
2009. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Astrát nem vennék, de azért köszönöm a tippet! (Vectra-t viszont szívesen vettem volna, tényleg jól húz...)

Audi/BMW? Hát, megerősítettetek a hitemben, köszönöm!


E39 525tds a végeredmény. Már ki is néztem, 1.5-ért veszem a jövő héten. Kérdés lezárva.

2009. márc. 7. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!