Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MINI mennyire jó hosszútávú...

MINI mennyire jó hosszútávú utazásokra, sok autópályázásra? Oda kicsi lesz az 1,6os Cooper motor? Forogni fog és fogyasztani mint állat?

Figyelt kérdés

Nem a régi Minire gondolok, hanem amelyiket 2000 körültől gyártanak.


Egyedül használnám. Nekem elég a csomagtartó.


Cooper S-t nézegetem, a 163lovast.


Mennyire biztonságos autók?


2011. márc. 26. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszméletlenül mennek azok az autók és egész megbízható a motorjuk is. A biztonság hagy kivetni valót mivel kicsi az egész autó ezért alig van gyűrődési zóna ami ugye becsapódáskor lassítaná az autód.


Ahogy egyik barátom mondja az ilyen autókra: a gyűrődési zóna az arcod

2011. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Városba tudom, hogy tökéletes lenne, csak azt nem tudom, hogy ezek a kocsik mennyire szeretik a hosszútávú utakat, autópályázást


BMW csinálta őket, szóval biztos jók

2011. márc. 27. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
hát 163 lóerő + az a kis karosszéria, az tuti hogy nem fog erőlködni hosszú távon, szólva szerintem nyugodtan lehet vele menni.
2011. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mini cooper-ek iszonyat jók. Van egy ismerősömnek, 160-al lazán tolta a Vácin, 4-en ültünk az autóban. Megy, mint a mérgezett egér. Szerintem simán megfelelő autópályára is. Biztonság miatt se aggódj, ez nem Suzuki.
2011. márc. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1200 kilós egy ilyen méregzsák, szóval erőlködni biztos nem fog 163 lóerővel :)
2011. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

amiket nézegettem mobile.de-n azokba van kb. 200e km körül

szerintem nem sok, mert az itthoniakba is annyi van, csak vissza vannak tekerve


ha ilyen 200e km körüli autót veszek, mikor számíthatok nagy motorfelújításra, kompresszorcserére?

2011. márc. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!