Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen más auto müszefalát...

Atyska92 kérdése:

Milyen más auto müszefalát lehet beépiteni lada 2107be? és milyen kilométerorát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
trabant 601-s
2011. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem faragással bármelyik autójét:) de olcsóbban megúszod ha veszel pár órát hozzá a hátlapokat kicseréled saját dizájnra és egykis ledezés
2011. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amit eddig láttam: 2103as ladáé, ami szerintem a legszebb lada műszerfal, valamint bmw e 30 műszerfal, na azt nemtudom mennyire volt komplikált belefaragni, de jól mutatott
2011. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én Rolls Royce Phantom-ét építettem bele
2011. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy opel astra műszerfala volt beépítve némi egyéb barkácsolási munkákat is végeztem rajta hát nagyon jól nézett ki még egy kis ledezéssel felturbóztam, 1 éve cseréltem le egy Peugeot-ra legszívesebben visszasírnám a ladát... de ezvan heti 400km-t kell megtennem mostanába és nem szarozhatok ladával..
2011. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!