Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy egy 1999-es 2....

Normális hogy egy 1999-es 2. 0T benzines Volvo V40-en 10,5-öt fogyaszt városba (Nyíregyházán) normál 50-es tempónál 5. -be?

Figyelt kérdés
Váltani is már 1500-nál váltok vagy 1800-nál nem huzatom ki hogy minnél kevesebbet egyen. Máshol ahogy néztem 9litert írnak. Nem értem egyáltalán a pillanatnyi fogyasztást ki tudom hozni olyan 6 literre ahogy megyek vele, az átlag 100km-ernél meg 10,5 . Mi lehet akkor a baj segítsetek kérlek. Termosztát most lett cserélve 5 napja. Csak városba járok vele. Hali!
2011. márc. 28. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális mégis mit várnál egy 2000ccm turbós benzinmotortól amit városban használsz?

Ez egy teljesen korrekt fogyasztás a fogyasztásmérőnek meg ne higyj az sosem mér pontosan.

2011. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit soknak tűnik.Az enyém ugyan 1.8-as,de itt Pesten is elmegyek vele 7,5 literrel.

De az az 1500-as elváltás nem kevés egy"kicsit"?

Szerintem próbáld meg 2500-2800-nál elváltani, szerintem kevesebbet fog enni.

2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom akkor magasabb fordulatnál elváltani és meglájtuk mi lesz. Ha van még ötletl jöhet nyugodtan...
2011. márc. 28. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
csak 10.5öt fogyaszt?! szerintem örülj neki ez a fogyasztás egy 2000 turbos benzines motornak nagyon jonak számít. megmondom öszintén én még keveslem is. gondolj bele a 1.6 benzines vw-ek esznek városban 8-9 körül turbo nélkül. amugy meg az autotulajok valamilyen oknál fogva szeretik kicsinyitani az autoik fogyasztását persze nem mindenki
2011. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Városi használat mellet ez egyáltálán nem sok ilyen motortól inkább kevés.Tesztekbe 12L irnak városba

[link]

[link]

2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!